Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne vredi, cim ne igra LFC zamre topik... Arsenal rutinirano, mada mi nije jasan Wenger sa forsiranjem Alexisa koji ide iz povrede u povredu zadnjih nedelja. Dobi i Villa nekako, osetio se povratak Vlaara, Gil odmarao, Benteke u teskom kurcu, sredinu i dalje "drzi" Cleverly (nuff said), ogroman kiks Schwarcera i na kraju lep gol glavom Kramarica za malo drame. Sve u svemu jadan fudbal...

Sutra zreb, mada nisam siguran da li pre ili posle Prestona.

Link to comment

najbolji strajker danasnjice :fantom:

I jucerasnjice i sutrasnjice. :fantom:

 

Danas je Arsenal odigrao jako dobru utakmicu, potpuna kontrola od prve do zadnje minute. Moglo i trebalo je da bude bar 4-5 razlike, ali nije ni ovako lose. Santi i Özil razvaljivali, Giroud zabio golcinu volejom nakon kornera, a Alexis uobicajeno odlican. Gabriel debitirao, imao par gresaka, nakon jedne se lupao po glavi. Ruzan je k'o najruzniji lopov, ali takav nam™ i treba. Sad samo da sjeverozapadne provincijalce zdrijeb spoji u iducoj rundi pa da pobjednika sredimo prije epskog finala sa Bradfordom. :fantom:

Link to comment

Tebi bolje da se nadaš da igrate™ protiv sjeverozapadnih provincijalaca u ovom delu sezone kad svi slično posrću nego u finišu kad se Arsenal tradicionalno isključi, posebno ako timovi Murinjovog Malog i Luja Long Bola budu nastavili da dižu formu...

Link to comment

Tebi bolje da se nadaš da igrate™ protiv sjeverozapadnih provincijalaca u ovom delu sezone kad svi slično posrću nego u finišu kad se Arsenal tradicionalno isključi, posebno ako timovi Murinjovog Malog i Luja Long Bola budu nastavili da dižu formu...

Dobro, Arsenal je u najzajebanijoj situaciji obzirom da jedini igra i CL, s tim da mislim da je Arsenal u situaciji kad su svi zdravi bolji i od Liverpoola i od Uniteda.

 

E sad, ja bih vise volio u iducoj rundi ici na OT nego kod Pulisa. :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...