Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Zasto Murinjo mrzi Lukakua? I zasto uopste stavljate u istu recenicu prilicno pregazene Toresa i Drogbu sa mladim razbijacem?!

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Još teže igrača koji već 5 godina nije ozbiljan igrač

 

:lol:

 

 

BtqRXy6IUAAbrOL.jpg

 

 

btw,

 

http://babb.telegraph.co.uk/2014/07/how-barcelona-and-real-madrid-became-the-only-two-teams-that-matter-in-world-football-and-why-it-wont-last/

 

malcice i offtopic, ali skroz dole ima jedna stvarcica...najprodavaniji dres u cheslea je jos uvek torresov. to je ono sto sam pricao prosli put, klub je dosta zaradio na njemu. druga je prica da je igrao kako je bilo ocekivano, zaradio bi jos vise.

 

shirt-table.jpg

Link to comment

nije lako prodati igraca koji ima 250k nedeljnu platu

Ko sto ja rekoh pre neki dan a ti me ubedjivao u suprotno.

 

Ako ipak nekako prodaju toresa plan je onaj nigerijac iz fenera; tako se bar pricalo pre par nedelja...

Link to comment

Zasto Murinjo mrzi Lukakua? I zasto uopste stavljate u istu recenicu prilicno pregazene Toresa i Drogbu sa mladim razbijacem?!

 

Na drugo pitanje si sam dao odgovor prvim pitanjem. Kad Mourinho pravi gluposti, onda to nisu gluposti jer je u pitanju Mourinho, pa se moraju naći specijalni razlozi zbog kojih je Torres bolji od Lukakua. (Kao da je to teško!)

 

Na prvo pitanje... sumnjam da ga mrzi, verovatno je prošle sezone u pitanju bila pogrešna i olaka procena da Lukaku nema pojma, Chelsea ostao za jednog napadača prekratak da uzme titulu, a sad Specijalni nije spreman da prizna grešku pa srlja dalje.

 

Da Lukaku ima svoje mane, to je nesumnjivo. Ali manje bahat trener i manje bogat klub bi poradili na njemu da te mane isprave. Ovako je za CFC jednostavnije. That said, cena jeste dobra. Rekao bih da je u pitanju jedan od transfera kad su oba kluba napravila dobar posao.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Ko sto ja rekoh pre neki dan a ti me ubedjivao u suprotno.

 

Ako ipak nekako prodaju toresa plan je onaj nigerijac iz fenera; tako se bar pricalo pre par nedelja...

 

pa onda je bila aktuelna prica sa monakom i atletikom. izgleda da od toga nema nista za sada.

 

veceras mourinho isprobava taktiku sa dva napadaca.

 

 

emenike? ne verujem ja da tu ima nesto.

Link to comment

Na drugo pitanje si sam dao odgovor prvim pitanjem. Kad Mourinho pravi gluposti, onda to nisu gluposti jer je u pitanju Mourinho, pa se moraju naći specijalni razlozi zbog kojih je Torres bolji od Lukakua. (Kao da je to teško!)

 

Na prvo pitanje... sumnjam da ga mrzi, verovatno je prošle sezone u pitanju bila pogrešna i olaka procena da Lukaku nema pojma, Chelsea ostao za jednog napadača prekratak da uzme titulu, a sad Specijalni nije spreman da prizna grešku pa srlja dalje.

 

Da Lukaku ima svoje mane, to je nesumnjivo. Ali manje bahat trener i manje bogat klub bi poradili na njemu da te mane isprave. Ovako je za CFC jednostavnije. That said, cena jeste dobra. Rekao bih da je u pitanju jedan od transfera kad su oba kluba napravila dobar posao.

 

Za bold delim Ruxinovo misljenje, opusteno ;) .

 

Bilo bi sexy da Mata i Lukaku negde u aprilu presude Murinju.

Link to comment

After deciding not to replace David de Gea as the shootout that decided this International Champions Cup game approached, Louis van Gaal saw Darren Fletcher clinch victory for Manchester United after Marco Andreolli missed Internazionale’s fourth penalty.

Van Gaal famously took off Holland’s Jasper Cillessen for Tim Krul and then watched as the latter proved the hero of the shootout against Chile to take his side through to the World Cup semi-finals earlier this month. Van Gaal’s golden touch was again evident here. The manager had his squad practising penalties at the close of training on Monday and this meticulous preparation bore fruit to edge United closer to the competition’s final on 4 August in Miami.

 

Kako nezaustavljivo jurišaju na LVG-ov anus, to je neverovatno. Čovek je genije zamenio golmana, nezamenio golmana, ako protivnički igrač promaši penal. Deset godina nismo gledali ovakvu pomamu engleskih medija za nekim trenerom, Specijalnom mora da je neprijatno.

Link to comment

Na drugo pitanje si sam dao odgovor prvim pitanjem. Kad Mourinho pravi gluposti, onda to nisu gluposti jer je u pitanju Mourinho, pa se moraju naći specijalni razlozi zbog kojih je Torres bolji od Lukakua. (Kao da je to teško!)

 

Na prvo pitanje... sumnjam da ga mrzi, verovatno je prošle sezone u pitanju bila pogrešna i olaka procena da Lukaku nema pojma, Chelsea ostao za jednog napadača prekratak da uzme titulu, a sad Specijalni nije spreman da prizna grešku pa srlja dalje.

 

Da Lukaku ima svoje mane, to je nesumnjivo. Ali manje bahat trener i manje bogat klub bi poradili na njemu da te mane isprave. Ovako je za CFC jednostavnije. That said, cena jeste dobra. Rekao bih da je u pitanju jedan od transfera kad su oba kluba napravila dobar posao.

Док су Торес и Дијего Коста невиђени играчи.   Специјални изгледа нервозан

У другим вестима макар Реми није потписао и место њега стигао Ориђи. Ваљда и је и Универзуму досадило лудило комисије за трансфере па је решио да умеша прсте.

Link to comment

Oridji nikako ne moze da se projektuje kao neko ko je dosao umesto Remija, posto ovaj prvi ostaje jos godinu dana u Lilu kao sto je od samog pocetka te transfer sage i receno. Inace, od ove sezone i u Premieru ce se koristiti onaj sprej sa svetskog.

Link to comment

Oridji nikako ne moze da se projektuje kao neko ko je dosao umesto Remija, posto ovaj prvi ostaje jos godinu dana u Lilu kao sto je od samog pocetka te transfer sage i receno. Inace, od ove sezone i u Premieru ce se koristiti onaj sprej sa svetskog.

Зар се није сликао у дресу најдражих боја™?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...