Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Niko ne kuka na nedostatak igraca. Samo na to sto ih LVG ne stavlja na teren. Sa normalnom postavam bismo verovatno pobedili danas oslabljeni WHU. Ali jbg, ne mere bez sredine terena. Ja i dalje mislim da cemo zavrsiti ispred So'tona. 

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kontra ducca i Giggsy ja ipak mislim da je on hteo sa Smolingom da izbunari neki centarsut. On i Fela su po 195cm, 2 kule u 16m WHU u zadnja 2-3 minuta i voda u usima. Vidi se i kako se bunio kod Klaće sto mu ovaj ne dozvoljava izmenu.

Ali na stranu to, ipak sve vise verujem da bi Gigs bolje vodio tim, mislim da bi manje ludovao sa rotacijama, drzao bi se 4-4-2 classic sa nekim manjim varijacijama. 4 pozadi-Blind/Fela u centru Mata/Herera pismeni, Valensija desno ADM levo a Runi samo iza RVP i cao.

 

Ne znam sta je hteo, ali ostalo je osam sekundi do kraja i svakako nekako deluje na kraju smehotrseno to sto je uradio. Moguce da si u pravu

Sto se ovog drugog tice, slazem se. Na stranu to sto bi 90% Unitedove populacije pre trpelo Giggsa nego bilo koga drugog na svetu i to sto ga ja obozavam, ali  egzibicije LVG-a stvarno cudno izgledaju. On je prvi davao izjave kako Falcau niti bilo kome drugom nije zagarantovano mesto u postavi, a onda odjednom izmislja neke formacije samo da Wazza, RVP i Falcao igraju zajedno.iako se jasno vidi da od toga nema nista. Sa tim u vezi, Falcao uopste ne zasluzuje da igra 90 minuta jer ni po cemu ne pokazuje da to moze. On treba da bude zamena i da igra 20 minuta i to mu je. Oporavio se od najgore povrede u sportu i tek treba da pokaze da li uopste moze da se vrati blizu one stare forme, narocito onda kada nema sredinu terena da mu pomogne.

Zasto je Herrera u nemilosti je jos bolje pitanje

 

I i dalje mi je muka kada posle sat vremena igre pri rezultatu 0:1 gledam Holandjanina kako guta knedlu i gleda u jednu tacku. Podseca me mnogo na Moyesa. E tada se tek setim SAF-a i pozelim Giggsa za trenera pa da barem znamo sta trpimo

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...