Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

siti nastavlja da trokira. na 12 mečeva kod kuće postigli samo 7 golova u prvom poluvremenu. mrzi me da listam sad statistiku svih klubova, ali mislim da su jedan od najgorih timova u ligi po ovom parametru.

 

Arsenal je tu negdje, ako ne i gori.

 

 

Nego, evo mi prilike da napišem ovdje najbesmisleniji statistički podatak iz historije Arsenala ikad:

 

Francis Jeffers je dobio više utakmica sa Arsenalom na Old Traffordu (1) nego Thierry Henry (0).

Edited by ArleKino
Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Time može da se pohvali bar 15 timova u ligi - suđenje je retko bilo gore nego ove sezone.

 

Imajući to u vidu, apsurdno je da baš menadžer vodećeg tima izmišlja zavere usmerene protiv njega lično i malog ali hrabrog konjića zvanog Chelsea.

Link to comment

ne razumem.

 

na minimum 5 utakamica su nas zestoko ostetili

 

Možda, ali to ne mijenja činjenicu da je Gary Cahill očito nepriznato dijete Mikea Rileya. Chelsea dobije vjetar u leđa kad mu treba.

 

 

 

 

Evo još malo dosadne statistike: Arsenal je ove sezone ispustio 14 bodova u utakmicama u kojima je vodio. U ovom trenutku Chelsea ima 14 bodova više od Arsenala. Kad bi bar Wenger ustupio mjesto Simeoneu ovog ljeta...

Link to comment

U liga kupu najviše...

 

koga briga za liga kup

 

Time može da se pohvali bar 15 timova u ligi - suđenje je retko bilo gore nego ove sezone.

 

Imajući to u vidu, apsurdno je da baš menadžer vodećeg tima izmišlja zavere usmerene protiv njega lično i malog ali hrabrog konjića zvanog Chelsea.

 

nije bas isto kada je wba pokraden protiv hulla i kada je chelsea pokraden protiv manchestera ili tottenhama.

 

 

Možda, ali to ne mijenja činjenicu da je Gary Cahill očito nepriznato dijete Mikea Rileya. Chelsea dobije vjetar u leđa kad mu treba.

 

kad god treba? yeah right.

 

 

mi smo ove seozne trebali pobediti sve utakmice osim city kod kuce i u gostima protiv newactlea i sunderlanda.

 

a za aston villu...nadam se da ce ispasti iz lige

Link to comment

nije bas isto kada je wba pokraden protiv hulla i kada je chelsea pokraden protiv manchestera ili tottenhama.

 

Pa da, kad Chelsea kradu onda je to zavera, a kad bukvalno sve ostale kradu onda je to prosto loše suđenje :D

Link to comment

Pa da, kad Chelsea kradu onda je to zavera, a kad bukvalno sve ostale kradu onda je to prosto loše suđenje :D

 

pa nije isto kad se igra utakmica za 10. mesto i kada se igra za prvo. jel sada jasno ;D manchester poklonom dobio slobodan udarac u zadnjem minutu i iz toga dali gol. bez toga sad bi imali dva boda vise. sto je dosta vazno kada je neizvesno u trci za titulu

Link to comment

Iz sudijske perspektive je isto, ljudi rutinski prave neverovatna sranja i ne pitaju za koje se mesto igra. Posebna doza paranoje i samoživosti je potrebna da bi se tu videla zavera protiv jednog tima (koji je, ponavljam, i dalje na vrhu tabele!) Kod Specijalnog su te osobine odavno prisutne u enormnim količinama, ali uvek je zabavno kad vidiš da uspeva da zarazi i svoje verne sledbenike...

 

Markec ne počinje mersisajđanski derbi :( Izbacio ga iz postave čuveni Jordon Ibe.

Link to comment

ma ne pricam ja o zaveri. to je glupost. nego, eto desi se da nam se ne dosudi milion penala u ovoj sezoni.

 

 

bravo mourinho kralju. odbranili smo se protiv ville koja nije dala gol tri meseca. svaka cast.

Link to comment

pa nije isto kad se igra utakmica za 10. mesto i kada se igra za prvo. jel sada jasno ;D manchester poklonom dobio slobodan udarac u zadnjem minutu i iz toga dali gol. bez toga sad bi imali dva boda vise. sto je dosta vazno kada je neizvesno u trci za titulu

 

Cahill protiv Arsenala nije dobio crveni karton kod 0:0, a Fabregasovo igranje rukom kod 1:0 nije suđeno kao penal.

 

Protiv Liverpoola isto tako nije suđen penal (ruka Cahilla, mislim), a to ste™ dobili 2:1.

 

Ili se to ne računa?

Link to comment

Naravno da bude i poneka greška u korist Čelsija, ali sve ukupno gledano imaju najgori tretman kod sudija od velikih (do osvojene titule Siti je bio u još gorem položaju, sad se to baš dosta promenilo).

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by kralj
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...