Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

potpuno zasluženo.

arsenal bio nabijen u prvom poluvremenu i umesto da nešto učini povodom toga, idiot i u drugo izađe na isti način i sa istim igračima. prva izmena rosicki umesto kazorle :isuse: dok ona dvojica statista nepogrešivo ne uspevaju da dobiju jedan duel, a sve i da dobiju, spori su kao puževi i nemaju šta da traže na 65 metara od gola. na kraju kao menja kokelina za akpoma, promptna reakcija u 89. minutu :lolol: boli ga kurac.

Edited by Malvo
Link to comment

Svaka čast Totenhemđanima™, zaslužena pobjeda. Izgubili smo™ usprkos odličnim odbranama Ospine.

 

Wenger se izgubio, zaboravio da Tottenham nije Villa da možeš igrati sa Özilom na krilu i sa takvim disbalansom izvući bodove. Kad igraš sa samo jednim krilom izgubio si i Girouda kojem bi krila otvorila više prostora u sredini. Rosicky, koji se rodio za ovakve utakmice, je ušao prekasno.

 

Kane je vrhunski centarfor. Ide k'o zmaj.

Link to comment

siti nastavlja da trokira. na 12 mečeva kod kuće postigli samo 7 golova u prvom poluvremenu. mrzi me da listam sad statistiku svih klubova, ali mislim da su jedan od najgorih timova u ligi po ovom parametru.

Link to comment

kakav zuti ramiresu sunce ti zarko. ovo jos nisam video. jebu nas sudije redovno citave sezone.

 

 

a drogba je jedan od najgorih igraca u ligi.

Da, da, sudije vas mrze... :cry:
Link to comment

kakav zuti ramiresu sunce ti zarko. ovo jos nisam video. jebu nas sudije redovno citave sezone.

 

 

a drogba je jedan od najgorih igraca u ligi.

 

 

Šta treba uraditi da bi se moj retardiraniji, nepodnošljiviji alter ego  189 okovao u SZD potpalublje? Kakva je procedura?

 

Ozbiljno pitam. 

 

Koliko vremena treba da prođe da prestane da vam bude smešno i da postane samo iritantno?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...