Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Vidi ove patkometrije. Sta je sledece? Dva forumasa koja se prepiru oko WBA i Aston Vile... :(

 

Aj ti izjavi nominalno da navijaš za Everton ove nedelje pa da se prepiremo oko mersisajđanskog derbija?

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vi još niste provalili da su Uini i arči ista osoba? Taj momenat rascepa Uinijeve ličnosti dogodio se u momentu kada je postalo itekako moguće da Liverpul postane šampion. Uini, koji nesumnjivo navija za Liverpul i voli ga, nije mogao da se nosi sa idejom da će njegove kritike možda na kraju sezone po prvi put biti neosnovane i da će klub uraditi suprotno onome što je on propovedao cele godine. I u tom momentu Liverpulovog naleta, pojavljuje se arči koji je potpuni kontrast Uiniju. Apsolutni i bezuslovni optimista arči naspram totalnog pesimiste Uinija. Naravno sukob između ta dva dela ličnosti je bio neminovan, Uinijev um je bio isuviše mali za njihobojicu i iz glave preneo se i na stranice PPP. Ostalo je istorija koja se i dalje ispisuje...

Link to comment

Pred nama je dakle još jedan gradski derbi, te samim tim i još jedan set komentara, predviđanja i analiza.

 

Možemo, sasvim sigurno očekivati prognoze pojedinih komentatora u fazonu:

 

"Eh, da je bar Suki ostao, pa da neko da gol, jer Rodžersara ne zna da napravi taktiku. Jednostavno, čovek nema pojma. Samo Liverpool može da dovede takvog kretena. A ne zna ništa ni Džerard, jedva čekam da ode u Ameriku. Nedopustivo je koliko me nervira. Voleo sam ga nekada, ali on jednostavno ne ma pojma. A Lalana ako opet bude igrao - pa razbiću televizor.

 

A ako neko misli da Džonson može da pretrči 15 metara, čestiću ga kraft pivima. Ja ne znam stvarno kako ih Rodžersara priprema, ali meni je Rodžersara užasan. Smešan. A hteo bi da bude Murinjo. A Murinjo je za njega car. Toliko para je Liverpool potrošio, a da su samo Ronalda kupili, osvojili bismo Ligu šampiona. Ovako, ne znam... stvarno ne znam. Tužan sam i ne mogu da se otmem utisku da je Liverpool dobio Bolton, a toliko je bio lošiji i toliko je Bolton zaslužio pobedu. Baš sam želeo da dobije Bolton, jer je zaslužio. A i više puta sam isticao pobedu Boltona.

 

I naravno da Liverpool nema šanse protiv Evertona. A baš da vidim kako će Rodžersara da igra protiv plavih careva iz komšiluka. Nije mu to West Ham pa da se sa izmenama onako, kako samo ON to ume, zajebava. Everton je institucija, i ako Rodžersara misli da će kao sa Boltonom, lako da izgura, poručujem mu da - NEĆE! Nećeš Rodžersara!"

 

Imam razumevanja za ovakve komentare.

 

Ne mogu svi biti hepi navijači Liverpoola.

 

Ima i onih koji gledaju kao realno. Sa stanovišta mudrosti. Malo tamno. Ne iz ugla Bitlsa, nego iz ugla 70's Mančestera. 

 

I to je potpuno oke.

 

Za takve komentatore, uvek moramo imati razumevanja.

 

Izvinjavam se što sam odužio i uzeo malo više vašeg vremena.

 

Tu sam zbog Liverpoola i kakve-takve pomoći utučenim, tamnim navijačima Liverpoola kojima se ovoga, neakao nikad ne da neka radosna prognoza.

 

Nego, uvik neka kuknjava, fazon - tužibaba, kao  vidite ovog archija i to.

 

kop5cf8koxp6.gif

Link to comment

Odličan početak! Sad čekamo da dođe archi sa svojom tezom po kojoj je svaki protivnik LFC beda od kluba, mali klub, itd., itd.

 

:jerry:

 

Nigde nije pisalo da je svaki protivnik LFC beda od kluba.

 

Nema tih spisa, di bi tako nešto stajalo.

 

Ima samo strasti navijanja i tako toga.

 

Nadan se da ovaj tip to može razumit, mada se plašin da on to niti shvaća.

 

action-smiley-065.gif

Link to comment

Odličan početak! Sad čekamo da dođe archi sa svojom tezom po kojoj je svaki protivnik LFC beda od kluba, mali klub, itd., itd.

 

:jerry:

 

Kesa, Weenie, kesa.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...