Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Pa super je ta logika, ako od 130 miliona uzaludno potrošiš samo dve trećine, onda je OK jer nisi spucao i treću :D

 

Voleo bih da Rodgers tako pokuša da se opravda pred gazdama. "OK, OK, bacio sam pare na Lovrena i Balotellija, ali gledajte širu sliku, mogao sam da platim još toliko za Debelog Adriana i Vladimira Stojkovića! Bravo ja?"

Јеси сигуран да је Бало неко ког је Роџерсара хтео а не неко кога му је довела комисија?

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Naravno da nisam, ali računam da bi gazde bolelo uvo za takve tanane distinkcije. Imao je veto power nad tom komisijom, što ga nije upotrebio (i ostao samo sa Lambertom) ako mu se Baloo ne sviđa. The buck stops here, kod ulaznih vrata: 

65032_TNFS_rodgershouse.jpg

Link to comment

Svijda mi se vase odusevljenje Emre Canom :D .

Btw sinoc ono sto sam gledao je kao i pre par kola kad rekoh da licite™ na strebera koji na PESu ne moze da da gol iako plete mrezu oko gola sasvim dobro. Nek me ispravi dezurni statisticar al imali ste valjda 10 suteva u okvir gola - dakle ubi vas realizacija.

Link to comment

Ipak sve mirise na spektakl na Wemberleyju na kraju sezone.

A i nije bilo odavno...

Ako misliš na ManU-L'pool, kakv bi to bio fajt... Jedni nemaju odbranu, a drugi isto nemaju odbranu... Još sudije kad se uključe u spektakl, to bi bila sjajna™ utakmica...

 

Nema ništa od toga, osim eventualno u polufinalu da odrede ko će nam™ biti sparing-partner u finalu. :fantom: Kup je naš™. (Osim ako nas™ tradicionalno ne zajebe Middlesbrough.)

Link to comment

Osim glupog penala nad Hazardom u kupu, Can je do sada odigrao praktično bez greške. Mada svi u odbrani izgledaju neuporedivo normalnije od kako ne moraju da se plaše da će da uleti Lovren sa leđa i pokosi ih.

Link to comment

@ ck

 

Ne budi na kraj srca. Ionako ga nikad nisam gledao na poziciji DC sa 3 u liniji. Mozda je on u stvari najbolji DC u PL.

 

bogami juče je pokidao u veznom redu.

 

Rodžers je uradio jako dobru taktičku stvar posle isključenja igrača Boltona, pomerio je Džana u sredinu gde mu je Džerard neretko prepuštao kontrolu igre i on je to uradio na najbolji mogući način. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...