Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Ne moraš se sekirati, do našeg™ međusobnog okršaja (pretposljednje kolo) sve će biti riješeno. :P

 

 

Ja bih rekao šest (City, United, Southampton, Arsenal, Liverpool, Tottenham) za tri.

 

Iskreno, najmanje me brine nas™ medjusobni okrsaj :D.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Može biti da si ti upravu, ali, kao što kažeš, vidjećemo. Kompany je u užasnoj formi, Yaya Toure se tek treba vratiti, idu kod Liverpoola, Uniteda i Tottenhama...

Siti ozbiljna ekipa, nema šanse da bilo koja sem čelzija bude ispred njih

Link to comment

Siti ozbiljna ekipa, nema šanse da bilo koja sem čelzija bude ispred njih

Нису они ништа посебно показали. Арсенал и Ливерпул су били очајни, Секта на Мојесовом нивоу...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Siti ozbiljna ekipa, nema šanse da bilo koja sem čelzija bude ispred njih

 

Ne bih rekao. Unazad 4-5 godina Cityjevi rezultati su bili bazirani na odličnim igrama kod kuće (to je počelo kod Mancinija), a ove sezone su, recimo, izgubili od Stokea i remizirali sa Burnleyem. Po meni, najveći problem im je već spomenuta forma Kompanyja. Agüero je prečesto ozlijeđen, a ove sezone su ozljede počele stizati i Džeku što se nije dešavalo prošlih sezona. Možda ih povratak Yaye i Bonyja malo prodrma, ali zasad mi se čini realnije da će ispušiti za drugo mjesto od, recimo, Arsenala :blush: nego da će prestići Chelsea. Možda im pomogne to što Arsenal, United i Liverpool imaju i 1 obaveze u FA kupu.

 

Нису они ништа посебно показали. Арсенал и Ливерпул су били очајни, Секта на Мојесовом нивоу...

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Uglavnom je to to, s tim da su sva tri kluba kuburila sa ozljedama do granica besmisla.

Edited by ArleKino
Link to comment

Jbt do skoro sam imao osecaj da je u roster 15 Oven Hargrivsa.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by John Coltrane
Link to comment

Cini mi se da ce danas biti bas mrsav deadline, jedan od dosadnijih zadnjih par godina. Od ovih vidjenijih mozda padnu samo neki odlasci na pozajmice, pominje se da Martinez moli za Januzaja a Bruce za Rikija Lamberta. Villa juri spica, Swansea Olsona iz Norwicha, Adebayor je moguci odlazak ali ne zna se gde, pominjan QPR ali Fernandes rekao da nema nista danas od transfera (mozda loan)... Schurle je u 11 na predstavljanju u Wolfsburgu, ne znam da li je jos uvek Cuadrado potpisao ali cini mi se da je to done deal. Ostala velika imena sluze samo za naslov na portalima ne bi li palo sto vise klikova. 

Edited by ducca
Link to comment

santon se vraca u inter na pozajmicu do kraja sezone.

 

pitanje je kakav ce biti posle povrede i tolike pauze, ali mi zao sto ide. tesko da ce se vracati.

 

edit: verovatno toliko od svraka

Edited by smorenko
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...