Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobro, malo još da se zagovna u borbi za CL.

 

U idućem kolu su dva gradska derbija (Tottenham-Arsenal i Everton-Liverpool) te Praslinova drama "Sektaša dvojica, a Sundance i ja sami". City i Chelsea ne bi trebali imati problema protiv Hulla i Ville (makar je Mourinho prošle sezone imao pušing na Villa Parku).

Link to comment

Fino kolo obzirom na remi dvojca s vrha i poraz S'otona. Ono sto "plasi" je dobra forma topnika™, dizanje Bazena™ u momentu kad se Staridz vraca (dajem 10min da Weenie reaguje) i Mercuziov Hari Kejn.

Link to comment

Tadić očajan danas

 

 

 

 

I još nešto. Svaki, ali baš svaki put kada pogreši dodatno objašnjava ili pokazuje rukama nešto onome kome je uputio nepreciznu loptu. Iritira, ali dosadašnji učinak mu daje kredita, za sada.

Link to comment

Fino kolo obzirom na remi dvojca s vrha i poraz S'otona. Ono sto "plasi" je dobra forma topnika™, dizanje Bazena™ u momentu kad se Staridz vraca (dajem 10min da Weenie reaguje) i Mercuziov Hari Kejn.

 

Ne moraš se sekirati, do našeg™ međusobnog okršaja (pretposljednje kolo) sve će biti riješeno. :P

 

5 timova za 2 mesta se bore. Biće to jako zanimljivo.

 

Ja bih rekao šest (City, United, Southampton, Arsenal, Liverpool, Tottenham) za tri.

Link to comment

Hm, ja sam City projektovao za najmanje drugog, no, možda si i u oravu... Videćemo...

 

Može biti da si ti upravu, ali, kao što kažeš, vidjećemo. Kompany je u užasnoj formi,  Yaya Toure se tek treba vratiti, idu kod Liverpoola, Uniteda i Tottenhama...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...