Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

je l` vam ovaj archie uvek ovako blesav?

Nisi u toku, kreten je upao na forum prošlog proleća posle pobede protiv Man Sitija i krenuo da se loži i dreči ovako nedotupavo, najavljuje osvajanje svega, itd.

 

Završilo se kako se završilo, on je nastavio da sere, ljudi da mu se smeju, ja da škrgućem zubima, i tako.

Link to comment

Sundance, moraš da znaš da je Weenie malo popustio sa živcima.

 

Užasno neprofesionalno piše o Liverpoolu, i onik nejmu archiju.

 

Zamisi to. Fijasko.

 

Inače, Weenie je najveći baksuz Liverpoola.

 

Direkto je upropastio tim prošle sezone, svojim baksuz predviđanjima, i što je najgore, nastavlja to i dalje.

 

To je ujedno i najsmešnije.

 

Ljudima je samo neako glupo da mu to na neki način kažu, pa ga puštaju.

Edited by archi
Link to comment

"Kao da nema snage West Ham da postigne taj go."

 

Pa nema.

 

West Ham je đura. Kesa. Oduvek. Zauvek.

 

Samo je simpa, inače ga pegla klupa bilo kog kluba.

 

 

Nisi u toku, kreten je upao na forum prošlog proleća posle pobede protiv Man Sitija i krenuo da se loži i dreči ovako nedotupavo, najavljuje osvajanje svega, itd.

 

Završilo se kako se završilo, on je nastavio da sere, ljudi da mu se smeju, ja da škrgućem zubima, i tako.

Арчи сваку влас косе што ти падне са главе ти вредно да покупиш, иначе Праслин и Вини ће тако да се забављају кад оду код Ђорђа у Кривељ да им одради неки посао. :s_c:

Link to comment

Nisi u toku, kreten je upao na forum prošlog proleća posle pobede protiv Man Sitija i krenuo da se loži i dreči ovako nedotupavo, najavljuje osvajanje svega, itd.

 

Završilo se kako se završilo, on je nastavio da sere, ljudi da mu se smeju, ja da škrgućem zubima, i tako.

 

po stilu pisanja me podseca na kinika

Link to comment

Nisi u toku, kreten je upao na forum prošlog proleća posle pobede protiv Man Sitija i krenuo da se loži i dreči ovako nedotupavo, najavljuje osvajanje svega, itd.

 

Završilo se kako se završilo, on je nastavio da sere, ljudi da mu se smeju, ja da škrgućem zubima, i tako.

Balkan style comes up.

 

What a muppet. :)

Link to comment

Napokon malo holandske veze Blind-RVP, jos kad bi mali ojacao bio bi vrsan zadnji vezni.

Zanimljivo prvo poluvreme i uspavanka u drugom. 3 boda su 3 boda (je geslo sekte™ ove sezone izgleda).

Link to comment

Šta fali Gojku? Ko je slušao viška, predhodna 2 sata, gojko mu izgleda kao suvi genije...

+1

 

Gojko je Djanpjero Galeaci za 99% naših komentatora!

Link to comment

danas iznenadjujuce nije ocajan gojko. uvek bi pre slusao viskovica nego njega.

 

nego tesko da cemo dati gol veceras. jednostavno ne znam kako cemo ga ugurati. uzeo bih sada i 0-0.

Link to comment

Kakav tempo, sunce ti...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ниси гледао Лига Куп?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...