Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Sto rece neki lik juce u komentarima na nekom od portala, tema bila rasprodaja u Sotonu - realno su svakog od prodatih zavalili za duplo vise para nego sto vrede (OK izuzeo bih tu Rikija ali tu su stare zasluge u pitanju i korektan potez

kluba da ga ne blokiraju). Problem je sto jos nema dovoljno pojacanja ali verujem da se mogu skrpiti da odgule ovu sezonu i ostanu u ligi...

Edited by ducca
Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

brat osvaldo se valjda nije ni pojavio tamo, sedi u italiji i ceka da ga neko kupi.

 

slazem se da prodati svakog ko hoce da ide a da za njega postoji dobra ponuda, al sam stvarno ocekivao da ce dovesti vise od dva igraca.

Link to comment

Meni se čini da je i Liverpool sposobniji da kupi igrača od nas™. Nikome ne trebaju meseci i godine da sredi transfer. Plus preplaćivanje (al dobro, tu smo egal sa njima, cenim). Jbt, jasno je meni da kupovina fudbalera nije kupovina kajsija na pijaci, al brate nije to baš ni kupovina eskadrile vojnih aviona. 

 

Ali, neverovatna stvar. Svaka prica o transferu vremenom se pretvori u epopeju o hrabrom padu u pokusaju da se neko veliko ime namoli da dodje u klub

Vec mi je muka od ovoga oko Vidala, iako nije ni poceo avgust

Link to comment

Ma to sa Vidalom više ni ne pratim. Problem je mnogo veći što potencijalne solidne kupovine odlaze, a ne vidi se da klub išta radi. Ok, možda su u međuvremenu postali majstori koji sve sakriju do poslednjeg trenutka, ali...Unitedu ne treba jedan igrač. Šta, oće Michael Keane da igra regularno? 

Link to comment

Ma to sa Vidalom više ni ne pratim. Problem je mnogo veći što potencijalne solidne kupovine odlaze, a ne vidi se da klub išta radi. Ok, možda su u međuvremenu postali majstori koji sve sakriju do poslednjeg trenutka, ali...Unitedu ne treba jedan igrač. Šta, oće Michael Keane da igra regularno? 

 

Bas to, da je jedan pa i da cekamo.

Jedino ako LVG ne zeli da iskoristi ovu turneju da prvo da raskrsti sa svima za koje misli da mu nisu potrebni, pa da se onda krene u opstu ofanzivu. Ne znam zasto mi deluje da to nece uspeti

 

Btw. Vlaar nam ne gine, ko sto vec napisah

Link to comment

Мислим да вас сати деле од Вермалена и Влара. :lol:

 

Što je najcrnje, ne bih uopšte bio previše očajan. Samo malo. 

Link to comment

Мислим да вас сати деле од Вермалена и Влара. :lol:

Одлична куповина. Још пристојан задњи везни и могу да буду кандидати за Титулу.
Link to comment

Стам, Рио, Видић, Влар - избаци уљеза.

 

Вермалена у ротацији и да прође обзиром на повреде, али овоме је квалификација само што је земо. И колико му је, 30? Паметније би им било да узму Винстона Рида из Вест Хема.

Link to comment

Mda, nadam se da neće ostati zapamćen po tome <_<

"Marković, koji taj beše?"

"Ma znaš, onaj što je ustupio mesto u prvoj klasi ribi iz protokola one sezone kad smo kupili pola Southamptona i pali sa 2. na 12. mesto?"

"Aaaa, taj... divan dečko."

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...