Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

costa uradi ono sto je uradio protiv liverpoola i bude kaznjen da ne igra u najvaznijoj utkamici sezone.

 

 

i onda sam ja lud sto ne zelim ovakvog igraca u ekipi. 

 

Prvog strijelca lige i strijelca trećine golova Chelsea ove sezone u ligi u sezoni u kojoj Chelsea ima 5 bodova viška + meč-loptu kod kuće protiv najbližeg rivala za naslov?

 

 

Žalio se na prijavu FA tako da postoji neka šansa da psihopata dobije i koju utakmice više suspenzije. Gore vam je što vjerovatno nema ni Cesca, a car za velike utakmice Schürrle je na izlaznim vratima.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

za te pare smo mogli uzeti i drugog napadaca koji mozda ne bi dao toliko golova kao costa ali se bar ne moram pomoliti pred svaku utakmicu da ne napravi neku glupost i dobije crveni ili ovakvu neku suspenziju. on je sledeci suarez™ u pl. posle ovoga ce i svako manje sranje koje napravi biti preuvelicavano i to ce samo odmoci ekipi. da ne pricam o simulacijama gde mu niko od sudija vise nece verovati i onda ce se costa unervoziti i tako sve u krug.

 

do neke granice i moze da se trpi ali jebote vise. 

 

mogu samo misliti kakva ce biti igra ako ne bude coste i cesca. mikel, ramires i matic u sredini vec vidim

Edited by 189-
Link to comment

ne znam zašto žoze pokušava da se reši i šurlea osim ako u pitanju nisu ffp i još jedna mogućnost da se uzme više od onoga što se platilo, ostaje sa hazardom, kvadradom i vilijanom od bočnih napadača do kraja sezone. moždda je stvarno dogovorio mesija za leto :unsure:

 

doduše, ima na pozajmicama i acua i traorea, mada imaju ih još milion, tek poneki se probije nazad.

Edited by Malvo
Link to comment

ne znam zašto žoze pokušava da se reši i šurlea osim ako u pitanju nisu ffp i još jedna mogućnost da se uzme više od onoga što se platilo, ostaje sa hazardom, kvadradom i vilijanom od bočnih napadača do kraja sezone. moždda je stvarno dogovorio mesija za leto :unsure:

 

doduše, ima na pozajmicama i acua i traorea, mada imaju ih još milion, tek poneki se probije nazad.

 

Ne znam, meni je fascinantno da on hoće 25 miliona funti za Schürrlea, ali i to da hoće da ga se riješi. Čovjek ima impresivno kvačilo™ čak i ako se uzme u obzir da Švabo je to™.

Link to comment

zato sto je schurrle uzasan ove sezone. willian je bolji u defanzivnim zadacima.

 

poprilicno je sebican nemac u ponekim utakmicama. secam se da sam mu to zamerio i prosle sezone.

Link to comment

ne znam zašto žoze pokušava da se reši i šurlea osim ako u pitanju nisu ffp i još jedna mogućnost da se uzme više od onoga što se platilo, ostaje sa hazardom, kvadradom i vilijanom od bočnih napadača do kraja sezone. moždda je stvarno dogovorio mesija za leto :unsure:

 

doduše, ima na pozajmicama i acua i traorea, mada imaju ih još milion, tek poneki se probije nazad.

Isto tako ima samo 3 beka i 3 stopera, ocigledno mu je to neka norma, po 3 prvotimca konkurisu na dve pozicije, plus jos neki kvazi talenat koji odigra dva puta po 15 min u sezoni.

Link to comment

ne znam zašto žoze pokušava da se reši i šurlea osim ako u pitanju nisu ffp i još jedna mogućnost da se uzme više od onoga što se platilo, ostaje sa hazardom, kvadradom i vilijanom od bočnih napadača do kraja sezone. moždda je stvarno dogovorio mesija za leto :unsure:

 

 

 

I zbog ffp-a jer to cesto potencira i podbada druge plus mjenja glavu za glavu (Surlea za Kvadrada) pa nije ni igracki u minusu. Nema potrebe za gomilanjem igraca.

Link to comment

 

Isto tako ima samo 3 beka i 3 stopera, ocigledno mu je to neka norma, po 3 prvotimca konkurisu na dve pozicije, plus jos neki kvazi talenat koji odigra dva puta po 15 min u sezoni.

 

Dobro, Mourinho može tako jer uglavnom rano povedu pa se onda odmaraju tako što kontrolišu loptu, eventualno spiče kontru i to je to. Ivanović može igrati i beka i stopera, Azpilicueta na obje strane.

 

zato sto je schurrle uzasan ove sezone. willian je bolji u defanzivnim zadacima.

 

poprilicno je sebican nemac u ponekim utakmicama. secam se da sam mu to zamerio i prosle sezone.

 

Dobro, sve je to OK, ali je protiv Cityja obično zajeban. Sad bi vam to jako valjalo.

 

Realno govoreći, vi ste u kadrovskom kurcu, a City u svakom drugom.

 

 

Sta je sa njim? Ne procitah nigde da je upitan.

 

Btw ko ce desno, Belerin ili Chambers?

 

Rekao Wenger danas da ima "hamstring problem" i da će imati konačni test u subotu. Prije da neće igrati kako ga mesari iz Ville ne bi dokusurili, a Taylor će im svakako dopustiti klanje.

 

Bellerin je realnija opcija, s tim da postoji i opcija sa Gabrielom.

 

 

Nego... Bože, kako je Gabriel ružan! :blush::wub: Ne pamtim kad sam se više obradovao nekoj ružnoj faci nego kad sam vidio njegovu. Falio je taj faktor otkako se Keown povukao.

Edited by ArleKino
Link to comment

Realno govoreći, vi ste u kadrovskom kurcu, a City u svakom drugom.

 

jesmo, to ja govorim mesecima da ce mu se pre ili kasnije obiti o glavu forsiranje iste ekipe u svakoj utakmici nebitno o kojem takmicenju se radi.

 

golmane smo i najvise rotirali ove sezone ;D

Link to comment

jesmo, to ja govorim mesecima da ce mu se pre ili kasnije obiti o glavu forsiranje iste ekipe u svakoj utakmici nebitno o kojem takmicenju se radi.

 

golmane smo i najvise rotirali ove sezone ;D

 

:D Fakat, ne znam zašto mu je Hazard morao igrati i Liga-kup. I prošle sezone je u finišu Hazard ostao bez goriva.

Link to comment

Pa dobro, Mourinho radi ono sto uvijek radi, igra sezonu sa 14-15 igraca najvise. Malo je bilo problema oko boxing daya, vjerovatno ce opet u toku sezone biti, ali jbg, on tako radi i to funkcionise. 

Link to comment

Nazovi to FFP il kako god hoces, al stvarno je glupo na klupi drzati igraca koji vredi 25kk a usput je i prvak sveta.

Edited by Bright Billy
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...