Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Ja ne znam sta je problem Lliverpool-u da redovno ovako igra utakmice ove sezone ? Motivacija, ozbiljnost u pristupanju, ne znam... Da su ovako igrali od pocetka bili bi sigurni na trecem mestu.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni milo sto ne igra za Brazil. Taman je za Spaniju.

+1

 

Murinjo :lol:

 

 

Znam da vecini izgleda kao da se folira, ali ja sam ubjedjen da mu je stvarno stalo!

Наравно да му је стало.

Link to comment

Prvo, ne možeš za svaku utakmicu ovako da se spremiš - ovo je bilo specifično postavljeno za Čelsi, igrali su i agresivno i pametno dok su mogli.

 

Drugo, ne možeš fizički da izdržiš toliko trčanja kad ti je pola igrača u nekoj sumnjivoj formi, ili su perolaki, ili su Balotelli. I ovde su popalali posle 60 minuta, a zamisli da pokušavaju isto svake nedelje. Raspali bi se za mesec dana.

 

@Aleksandar

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

samo da kažem da se retko rodilo ovakvo govno kao što je diego kosta. evo ti tri gola brate, idi na vembli uzmi sve što postoji, i mundijal i kurac i palac, ostaćeš govno zauvek.

svakako je chelsea bolji tim i treba da ide u finale. nadam se sa drogbom u špicu, da ne gledamo ovo govno više.

Ali, navijači Čelzija iz fazona:"Diieego, Diiieego..." Fijasko.

Link to comment

Ja ne znam sta je problem Lliverpool-u da redovno ovako igra utakmice ove sezone ? Motivacija, ozbiljnost u pristupanju, ne znam... Da su ovako igrali od pocetka bili bi sigurni na trecem mestu.

Problem je u tome što ovo samo izgleda dobro...

 

Liverpool je bio veći deo drugog poluvremena sabijen. Štoperi ne umeju da iznesu lotu, i to je bolno... Nema kreacije u napadu. Prangija se puno, ali, stvarnih šansi nema nešto... Sve je ostavljeno individualnim kvalitetima Sterlinga, a to je dosta tanko kada ga udvoje i utroje... Kad se Staridž vrati, možda i bude nešto bolje, ali, problem Liverpola je napad i kreacija. I nedostatak snage i fizikalije  veznom redu.

 

Videćemo još šta će biti do kraja sezone. MOže Liverool sustići Arsenali i/ili ManU ali za to će trebati dosta bolje od ovog i to u kontinuitetu...

Link to comment

Prvo, ne možeš za svaku utakmicu ovako da se spremiš - ovo je bilo specifično postavljeno za Čelsi, igrali su i agresivno i pametno dok su mogli.

 

Drugo, ne možeš fizički da izdržiš toliko trčanja kad ti je pola igrača u nekoj sumnjivoj formi, ili su perolaki, ili su Balotelli. I ovde su popalali posle 60 minuta, a zamisli da pokušavaju isto svake nedelje. Raspali bi se za mesec dana.

 

@Aleksandar

 

Pa ne trcis svake nedelje protiv Hazarda, Fabregasa i Matica :D. Svejedno, zadnje dve utakmice koje sam gledao smo konacno licili na tim. Silom prilika sam propustio Bolton, pa ne mogu da cenim da li se forma konacno popravlja ili je sve bilo do specificnosti protivnika i liga kup takmicenja.

Link to comment

Ja mislim da jeste bilo do protivnika, videlo se da je baš svima stalo da nešto urade (osim kad je ušao Balu) i bili su pripremljeni na to što ih čeka. Već protiv Boltona je bilo standardno mrljavljenje.

 

Mada realno, od kako je uspostavljena koliko-toliko stabilna formacija sa tri štopera i Markovićem na WB i Turčinom u odbrani, LFC igra neuporedivo bolje od svog onog sranja koje su ranije pokušavali. Tu je i odsutstvo Lovrena bitan faktor, mada se Sakho trudi da ga nadomesti...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Mada realno, od kako je uspostavljena koliko-toliko stabilna formacija sa tri štopera i Markovićem na WB i Turčinom u odbrani, LFC igra neuporedivo bolje od svog onog sranja koje su ranije pokušavali.

 

 

+1

 

Dobro to izgleda.

Link to comment

Diego Costa - Smetlar.

 

Nula od fudbalera. Igrač nebitnih klubova.

 

Nebitan igrač. 

 

Igrač Čelzija. Fijasko.

 

Kraj karijere.

 

Nisam gledao mec, videh samo Banetov gol, dodjoh ovde da procitam sta ste trukovali kad vidim ovo i ne mogu da verujem :D :rolf:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...