Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja bih Bloteliju platio kartu u jednom pravcu za gde kaže i da ga više ne gledamo.

 

To što on igra nije ni na nivou petlića...

Он је збиља из ко зна ког разлога бивши фудбалер. Брз, јак, има неку технику, а опет...нестварно.

Link to comment

Nisu, Čelsi ide dalje.

 

Balotelli prebacio tribinu sa svoje omiljene pozicije :isuse: Jebeš centarfora koji ne voli da ulazi u šesnaesterac...

Baksuz. Uvek ista prognoza. Horrific.

Link to comment

Ta je ista priča bila i pre pet godina, ista i na početku karijere. Ne znam koja je budala umislila da se nešto promenilo. I ja sam se nadao (neargumentovano), ali nisam bacio 12 miliona EUR na tu nadu.

Link to comment

Ta je ista priča bila i pre pet godina, ista i na početku karijere. Ne znam koja je budala umislila da se nešto promenilo. I ja sam se nadao (neargumentovano), ali nisam bacio 12 miliona EUR na tu nadu.

Pa u Cityju je bio OK, 20+ golova...

 

Da je dao toliko u Livepoolu, pa makar igrao ovako nešto, ne bi se bunio, nimalo...

 

ALi, ovo, u duelu bi ga odneo bilo ko,a  motivisan je kao prosečan srpski fizički radnik kad ide na posao... Tuga...

Link to comment

samo da kažem da se retko rodilo ovakvo govno kao što je diego kosta. evo ti tri gola brate, idi na vembli uzmi sve što postoji, i mundijal i kurac i palac, ostaćeš govno zauvek.

svakako je chelsea bolji tim i treba da ide u finale. nadam se sa drogbom u špicu, da ne gledamo ovo govno više.

Link to comment

samo da kažem da se retko rodilo ovakvo govno kao što je diego kosta. evo ti tri gola brate, idi na vembli uzmi sve što postoji, i mundijal i kurac i palac, ostaćeš govno zauvek.

svakako je chelsea bolji tim i treba da ide u finale. nadam se sa drogbom u špicu, da ne gledamo ovo govno više.

 

 

Meni milo sto ne igra za Brazil. Taman je za Spaniju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...