Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Ja kažem, vidi (ti) se svaka kost i na vratu i na ruci, tuga je gledati. Tamo negde 2009. je bila odlična, sasvim druga priča. Verovatno je prestala da jede od žalosti za Torresom. Da bar ja mogu tako :(

 

 

Baš bi me začudio drugi komentar :)

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Diego Costa - Smetlar.

 

Nula od fudbalera. Igrač nebitnih klubova.

 

Nebitan igrač. 

 

Igrač Čelzija. Fijasko.

 

Kraj karijere.

 

Diego Costa je dobar fudbaler ako znas sta treba da ocekujes od njega. Naime upravo to, da bude smetlar, ali to nije nimalo lako, pazi, stavise, na tome su mnogi izgradili strasnu karijeru.

 

Ali ekipa gde nikad ne bi smeo da igra ni pod kakvim uslovima je spanska reprezentacija. Jer za Spaniju moraju da igraju samo majstori koji imaju loptu u malom prstu leve noge. To sto je Del Bosque sjebao celu spansku koncepciju na proslom SP sa tim igracem, ne znaci da kod Simeonea i Mourinha nije veoma koristan i da im se ne isplati. Sto uostalom i ova i prosla sezona i dokazuju.

Link to comment

Njemu je faca svakih pet sekundi takva...

 

Utakmica slična kao prva, LFC opasniji, stvorili par šansi ali Courtois sve brani. Na drugoj strani Čelsi čeka neizbežni penal i/ili poklon, ali za sada ništa. Slutim propast...

Link to comment

Diego Costa je dobar fudbaler ako znas sta treba da ocekujes od njega. Naime upravo to, da bude smetlar, ali to nije nimalo lako, pazi, stavise, na tome su mnogi izgradili strasnu karijeru.

 

Ali ekipa gde nikad ne bi smeo da igra ni pod kakvim uslovima je spanska reprezentacija. Jer za Spaniju moraju da igraju samo majstori koji imaju loptu u malom prstu leve noge. To sto je Del Bosque sjebao celu spansku koncepciju na proslom SP sa tim igracem, ne znaci da kod Simeonea i Mourinha nije veoma koristan i da im se ne isplati. Sto uostalom i ova i prosla sezona i dokazuju.

 

Ima tu istine, naravno.

 

Ipak, kad si smetlar, čak i kad izgradiš strašnu karijeru, jednostavno - nećeš biti upamćen.

 

Tačnije, bićeš upamćen baš tako - kao smetlar Diego Costa.

 

Ne kao - Diego Armando Maradona.

 

U svakom slučaju, kul si ga opisao. I kao igrača, a i u kontekstu Španije i Del Boskea.

 

Inaće, zaslužio je crveni za ono u prvom poluvremenu.

Link to comment

Rivalitet za udžbenike:

B8YZxvYCEAApT2U.jpg

 

"Može autogram, Mister?"

 

Dobro, ipak Rodžers nije Rafa, pa da ga ostavi 2 puta u suzama. Da mu pokaže da u finale - Ne može.

 

Rafa je detaljno peglao Murinja.

 

Najdetaljnije. I najviše. I onda kad je najviše trebalo.

 

To je - istorija.

Link to comment

Njemu je faca svakih pet sekundi takva...

 

Utakmica slična kao prva, LFC opasniji, stvorili par šansi ali Courtois sve brani. Na drugoj strani Čelsi čeka neizbežni penal i/ili poklon, ali za sada ništa. Slutim propast...

 

Добро играју. Тама за дерби током викенда.

Dobro, ipak Rodžers nije Rafa, pa da ga ostavi 2 puta u suzama. Da mu pokaže da u finale - Ne može.

 

Rafa je detaljno peglao Murinja.

 

Najdetaljnije. I najviše. I onda kad je najviše trebalo.

 

To je - istorija.

Теби шпански келнер прирастао срцу?

Link to comment

Koje je govno Costa, ne znam zašto me svaki put iznenadi :isuse: Trudi se da nekog povredi, još ništa... bitno da će ili Lucas ili Henderson da dobiju crveni do kraja utakmice.

Link to comment

Добро играју. Тама за дерби током викенда.

Теби шпански келнер прирастао срцу?

 

porucnice, španski kelner je za porucnika vasica Dr. Rafael. :)

Link to comment

porucnice, španski kelner je za porucnika vasica Dr. Rafael. :)

Можда, кажу да паељу одлично спрема. То је значи та тачка где се ти и Вини сустичете.  :s_c:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...