Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Navodno je Arsenal dogovorio transfer Gabriela Pauliste iz Villarreala. Problem je radna dozvola, ali je sugestivno to sto je Paulista izostavljen iz tima Villarreala za ovaj vikend. Spominje se i Manchester United kao moguci otimac™ Pauliste, ali mislim da je to rijeseno.

Link to comment

Е секташи да имате Винија... :s_c:

 

Ako se uzme u obzir situacija u kojoj se dva kluba nalaze, sekta viniše™ više nego Vini. Godinu i po dana relativnog posrtanja, treba da ćute dok se to ne pretvori u deceniju i po. Kmeee, kupili mi samo Di Mariju i Radamela a ja se nadao Strootmanu i Ronaldu, kmee!

Link to comment

Ako se uzme u obzir situacija u kojoj se dva kluba nalaze, sekta viniše™ više nego Vini. Godinu i po dana relativnog posrtanja, treba da ćute dok se to ne pretvori u deceniju i po. Kmeee, kupili mi samo Di Mariju i Radamela a ja se nadao i Strootmanu i Ronaldu, kmee!

 

Ključni detalj si izostavio.

 

 

 

Inače, Mike Riley rekao kako suđenje u Engleskoj nikad nije bilo bolje. Pizda mu materina.

Link to comment

Ништа од оног Нигеријца. Изгледа да нису продали Рида и да ће да оде за џ на лето, па су одустали од било каквих куповина.

Link to comment

Ништа од оног Нигеријца. Изгледа да нису продали Рида и да ће да оде за џ на лето, па су одустали од било каквих куповина.

 

Bog vas ne bi ubio da ste Reida ubacili u ponudu za Jenkinsona.

 

 

 

Navodno je Arsene poslao spektakularnu ponudu od 3.7 miliona funti za Grosskreutza.

Link to comment

Понудили су порнићари сигурно, па је онда Венгер у Џенкинсонов оглас додао "у замени 12 милиона". Мислиш да би матора стипса дала једну једину фунту у јануару за некога кога може да добије за џ у јуну?

Link to comment

Понудили су порнићари сигурно, па је онда Венгер у Џенкинсонов оглас додао "у замени 12 милиона". Мислиш да би матора стипса дала једну једину фунту у јануару за некога кога може да добије за џ у јуну?

 

Poslali mu ponudu mailom, a uključio se Wengerov anti-spam filter?

Edited by ArleKino
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...