Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Oni tako obično igraju kad gostuju jačim timovima, a Mourinho izgleda ceni da i ovaj Liverpool tu spada. Ideja je verovatno bila da se zaštiti spora zadnja linija, jer da su se pomerili malo prema sredini, išle bi lopte preko glave Teriju i Kejhilu za šest puta bržeg Sterlinga, i onda ko zna šta bi bilo.

 

Imaju rezultat za revanš koji su i hteli. Da je meč bio u ligi, tj. da je Čelsiju bila potrebna pobeda, igralo bi se drugačije i verovatno bi dobili. Ovako, nisu hteli da rizikuju.

 

 

Nije sreća kad odigraš dobru odbranu, ni kad imaš vrhunskog golmana. Liverpool je pored gola imao samo još Gerrardov šut u stativu i par polušansi, ne znam kojom su to magijom mogli da doguraju do tri-četiri gola. 

kakva crna magija, pa sterling je imao jedno 3 izgledne sanse, a mozda gresim ali cini mi se da je bila jos 1 stativa.

(henderson, mislim, ili nije bila stativa nego nesto bas blizu)

Edited by ToniAdams
Link to comment

Standardno vinisanje, imao je Stearling situaciju 1 na 1 kad je pokusao da lobuje golmana, Gerrard je imao stativu, Henderson sut koji Curtoa odbija do Coutinha koji opet sutira u njega sa nekih 11 metara, onda ona vrhunska odbrana Lallanine prangije, nesviran penal posle ruke Coste...

Edited by Aleksandar88
Link to comment

Dobro smo odigrali, delom za to zaslugu ima i Celzi koji gotovo da uopste nije pokusao ni da pritisne Liverpool, bili su zainteresovani samo za defanzivu. Kud i kamo bice teze na mostu, ako smorinjo resi da ne igra bunker, medjutim znajuci njega u situaciji kad ima povoljan rezultat, opet ce se zatvoriti, pa gledamo ili jalovu inicijativu Liverpoola koja u najboljem slucaju moze da dovede do produzetaka ili par golova iz kontre u mrezi Mignoleta.

Link to comment

po meni ono nije penal kad je costa igrao rukom. nije lopta isla prevelikom brzinom da je on nesto tu mnogo uticao na igru a nije ni bila opasna sitacija po gol. ruka mu bila na zemlji a lopta pala na nju.

Link to comment

Čelski zaslužuje peglu kao onda kad je popio Barsu u LŠ.

 

Kad je Dr. Iniesta objasnio.

 

To je neprocenjivo. Čista i Velika Radost.

 

Da ne govorimo o tome kako je Rafa peglao Murinja.

Link to comment

po meni ono nije penal kad je costa igrao rukom. nije lopta isla prevelikom brzinom da je on nesto tu mnogo uticao na igru a nije ni bila opasna sitacija po gol. ruka mu bila na zemlji a lopta pala na nju.

I onda je rukom provukao loptu ispod nogu i izbacio je van 16.

Link to comment

Standardno vinisanje, imao je Stearling situaciju 1 na 1 kad je pokusao da lobuje golmana, Gerrard je imao stativu, Henderson sut koji Curtoa odbija do Coutinha koji opet sutira u njega sa nekih 11 metara, onda ona vrhunska odbrana Lallanine prangije, nesviran penal posle ruke Coste...

 

Pa jeste, sad treba da brojimo svaku akciju tokom koje su dva-tri šuta bila izblokirana kao dve-tri zasebne šanse :D

 

 

Samo kažem, Cortois je branio majstorski ali to ne znači da su imali sreće, on to radi konstantno. Pre bi sreća bila na drugoj strani da je golman nekako uspeo da primi šuteve Lallane i Gerrarda sa 20+ metara po sredini.

Link to comment

... i sa rukom loptu. Nema šanse da to nije penal ali jbg, u gužvi ne može sve da se vidi.

 

To što je igraču dupe na zemlji ne znači da se ruke pod uglom od 45 stepeni računaju kao prirodan položaj jer, kao, mora čovek da se osloni.

 

meni se cini da kad ga je lopta udarila u njegovu ruku da je on povukao nazad ruku i vise nije imao kontakta sa loptom.

 

tu se nesto vidi ali ne do kraja

 

https://www.youtube.com/watch?v=bb3IPdmc2W0

 

glavno je pitanje da li je sudija video situaciju cisto ili ne.

 

 

mozda si i u pravu. jel neko tamo od engleza rekao nesto na ovu situaciju?

Link to comment

Ma cist penal, ali mu otpisujem na navijanje za Celzi, kao sto sam Carri otpisao na podrsku drugom igracu koji svojom nespretnoscu napravi penal :) .

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...