Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odlična utakmica i odličan rezultat za Čelsi, 1.85 noga u finalu. Nadam se da su ovo gledale uvažene kolege koje cene da je ovosezonski Čelsi ultraofanzivna ekipa.

Some fans are smaller than others.

Link to comment

Ma nema šanse da će kod kuće igrati bunker. Možda bude opet imao dva DCM da bi mogli lakše da drže odbranu duboko i sprečavaju da Terrry ispada kao budala protiv brzog CF, ali ista ova postava mogla je da pritisne LFC daleko jače. Posle izjednačenja igrali su možda 5-10 min na protivničkoj polovini, a onda se opet povukli.

Данас их је Ливерпул једноставно надиграо. Играли су онолико колико им је допуштено.  Нека Мурињо замени Микела Оскаром, Немања коликигод да је супермен имаће са овим комарцима доста проблема. 

Специјални је цар, успео је да објасни™ као су данас имали доста (пол)шанси. 

Edited by porucnik vasic
Link to comment

Juče je Čelski svesno odigrao kao da igra protiv Barse od pre 3-4 godine. Zašto su tako igrali, zna samo Specijalni. Da su se otvorili, verovatno bi razbili one puževe u zadnjoj liniji... Ali nisu...

 

Zbog takve pičkaste igre zaslužuju da ispadnu na penale, tako što će u poslednjoj seriji da fulaju... :)

Link to comment

Наставља се ценкање око Џенкинсона. Сада се прича да је Вест Хем спреман да плати до шест милиона, а да Арсенал тражи осам.

Link to comment

meni je neverovatno da Arsen uopste razmislja o prodaji. mislim, Jenko je odlican desni bek, brz, jak, prodoran, ima i dobar centarsut, domaci igrac...

 

ja bih, da sam Sullivan, dao tih 8 mil bez da trepnem.

Link to comment

Саливен је Кресвела платио 3.75 и вероватно мисли да за исту кинту може да нађе једнако квалитетно решење за десну страну. Капирам да би пре платио Трипера™ толико, него дао осам за Џенка. Једино се зајебао што је Кресвел премија, као и Бијафра, а очекивати да ће сваки пут добити премију је мало преамбициозно.

Link to comment

Juče je Čelski svesno odigrao kao da igra protiv Barse od pre 3-4 godine. Zašto su tako igrali, zna samo Specijalni. Da su se otvorili, verovatno bi razbili one puževe u zadnjoj liniji... Ali nisu...

 

Oni tako obično igraju kad gostuju jačim timovima, a Mourinho izgleda ceni da i ovaj Liverpool tu spada. Ideja je verovatno bila da se zaštiti spora zadnja linija, jer da su se pomerili malo prema sredini, išle bi lopte preko glave Teriju i Kejhilu za šest puta bržeg Sterlinga, i onda ko zna šta bi bilo.

 

Imaju rezultat za revanš koji su i hteli. Da je meč bio u ligi, tj. da je Čelsiju bila potrebna pobeda, igralo bi se drugačije i verovatno bi dobili. Ovako, nisu hteli da rizikuju.

 

pa super, ali imali su srece ko pacov pred nesrecu pa nisu primili minimum jos 2, 3 komada

 

Nije sreća kad odigraš dobru odbranu, ni kad imaš vrhunskog golmana. Liverpool je pored gola imao samo još Gerrardov šut u stativu i par polušansi, ne znam kojom su to magijom mogli da doguraju do tri-četiri gola. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...