Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ima i ovde: http://ifirstrow.eu/watch/272057/1/watch-liverpool-fc-vs-olympiacos-piraeus.html

 

@Oxy: A šta bi ti, da menjaju princip koji ih je odveo na tri boda od titule samo zato što su prodali najboljeg igrača?

 

Lazarus deluje malo pogubljeno kao lažno krilo, deluje mi da se previše zabada u sredinu da bi pokazao treneru da i to ume, umesto da se lepo zaleti po strani kad ima priliku. I dalje nisam optimista, iako mu Lallanarina™ povreda daje šansu da skrpi par utakmica. Ali imao je takvu šansu i Lane Jovanović pošto je Joe Cole debitovao direktnim crvenim kartonom, pa ništa.

Добро ти си наравно очекивао да на првој утакмици поједе лопту, да једно два и асистира код још три гола.

 

Lovren presao u Liverpul, potvrdio on sam, kaze da ce klub objaviti oko 23h, po cijem vremenu pitanje je sad.

Каква је ово тешка будалаштина.

Link to comment

Jel to 2013 sa funtom popusta ili slucajnost?

 

Apropo stopera postajem polako zabrinut, opcija je sve manje a treba nam jedan minimum, mozda i CB, posebno sad kad se fura 3 nazad. Podseca me ova situacija na proslogodisnju sa Strotmanom, ne znam sta se ceka i vaga. Da ne pricam da je sezona sve blize i da potencijalni noviteti nece proci pripreme sa ostatkom tima.

Link to comment

Ne zna sta je tu cudno. Aako mogu da ih rasprodaju ua te pare, nema nikakvog razloga da ih daju jeftinije.

 

pa ono jeste, treba odnekud i platiti 9m prosečne net transfer potrošnje po sezoni u prethodnih 9 godina :D I svake godine u CL. Kakav posao radi Arsene to je za neverovati :D

 

At Ducca

 

Sitovacija jeste zabrinjavajuća. Kupovina CB je pod moranje, a izgleda kao da čak više rade na dovođenju veznjaka i napadača nego na ovome. Nema ni glasina za štopere. 

Link to comment

Meni se čini da je i Liverpool sposobniji da kupi igrača od nas™. Nikome ne trebaju meseci i godine da sredi transfer. Plus preplaćivanje (al dobro, tu smo egal sa njima, cenim). Jbt, jasno je meni da kupovina fudbalera nije kupovina kajsija na pijaci, al brate nije to baš ni kupovina eskadrile vojnih aviona. 

Link to comment

Знао сам човека који је продавао војне авионе. Француз, живео у Прагу. Врло просечан тип на први поглед, а на други мало насвиранији трговачки путник навучен на кокс и тинејџерке. По њушци оног Вудворда би се рекло да је иста таква фела, способан да прода само себе.

Link to comment

Знао сам човека који је продавао војне авионе. Француз, живео у Прагу. Врло просечан тип на први поглед, а на други мало насвиранији трговачки путник навучен на кокс и тинејџерке. По њушци оног Вудворда би се рекло да је иста таква фела, способан да прода само себе.

 

A i on je samo tu da prima udarce (i debelu platu) za Glazere. Ljudi malo malo pa zaborave (a i ja ponekad, priznajem) da su i on, i liverpuljaški "komitet" i ovi Kroenkeovi u Arsenalu tu pre svega da naprave 1 "višak vrednosti" za gazde. E sad, kad to dođe u opasnost, ko ove sezone sa MUFC-om, onda je malo drž-nedaj, ali generalno ta priča kao "woohoo, Adidas deal, sad ćemo da dovedemo Messija" je samo za budalenavijače. Ajd nije još gotov window pa ostaje da vidimo, ali i ako se malo više otvore ove godine to samo da se zahvali tome što je Moyes tako kraljevski uprskao da nema dalje. Ali ostaje da se vidi. Jbg, prajvat enterprajz, nema zezanja. 

Edited by MancMellow
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...