Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odlična utakmica i odličan rezultat za Čelsi, 1.85 noga u finalu. Nadam se da su ovo gledale uvažene kolege koje cene da je ovosezonski Čelsi ultraofanzivna ekipa. 

Link to comment

Zato ja i ne volim Murinja. Ako njegov tim povede, sledi autobus; kada odgovara nereseno, jos malo busa. Jedino u Realu, to nije moglo da se primeni do kraja, jer je imao igrace poput Ronalda, kojima se "jebe" za taktiku i pokusavaju da zabiju gol vise, dok su na terenu.

Link to comment

navnodno smo ponudili 28 miliona eura za cuardada. oni traze da se aktivira klauzula koja je 35 miliona. schurrle bi onda najverovatnije otisao u wolfsburg ili ko ga vec trazi.

Link to comment

kako si samo nedokazan.

 

 

igra se i revans :isuse: glupog li takmicenja

Ти си са друге стране невероватно досадан. 

 

Буде ли Ливерпул овако играо за викенд Праслин има да попије по'килче домаће да се смири. :s_c:

Link to comment

Буде ли Ливерпул овако играо за викенд Праслин има да попије по'килче домаће да се смири. :s_c:

 

Nažalost, Prslin će morati da sačeka do onog tamo vikenda, sada sledi FA Kup i Bolton i homecoming za 1 Heskija! :Hail:

Link to comment

Ma nema šanse da će kod kuće igrati bunker. Možda bude opet imao dva DCM da bi mogli lakše da drže odbranu duboko i sprečavaju da Terrry ispada kao budala protiv brzog CF, ali ista ova postava mogla je da pritisne LFC daleko jače. Posle izjednačenja igrali su možda 5-10 min na protivničkoj polovini, a onda se opet povukli.

Link to comment

Odlična utakmica i odličan rezultat za Čelsi, 1.85 noga u finalu. Nadam se da su ovo gledale uvažene kolege koje cene da je ovosezonski Čelsi ultraofanzivna ekipa.

Očekivan optimizam. To je taj isti optimizam koji se provlači kroz sve komence. Nadam se da će te Liverpool demantovati.

Link to comment

gledao sam samo prvo poluvreme, posle me smorilo. 

 

jasno je bilo da sa mikelom mi necemo napasti. nema fabregasa iza da kreira i pocinje napade. desna strana nam u prvom poluvremenu nije ni postojala, gomila netacnih pasova. a s leve samo onoliko koliko je hazard napravio. srecan penal i to je to.

 

kad se igra revans? ocvekujem oskara u startnoj umesto mikela.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...