Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Samo se ti zezaj, ali Lovrenu Giroud ne bi dao ovakvu sprdnju od gola kakvu je dao Fernandu večeras. Leadership Lovro bi bar skočio u prazno kad ga lopta preleti, a ne samo da stoji kao budala.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Najzad jedan top skalp na strani. Koscielny-Coquelin-Cazorla su odigrali vrhunsku utakmicu. Kad pogledaš koliko znači jedan (ipak) prosečan DM, dođe ti da zadaviš Wengera za prethodnih par godina forsiranja baba Flamtete. 

 

Oooooooospina!  :lol:

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Колеге артиљерци свака част. Мушки и лепо.

U Cityju najbolje odmah da počnu da prave onu rođendansku tortu...

Без Јаје и Силве, су потпуно негледљиви, а без првог безидејнији и од Ливерпулове средине. Још Јовета, Демикелис...тек су малко мање одвратни од комшија.

Вини, да купујемо кожне гаће за викенд?  ^_^

Link to comment

Браво Арле, Тони, дуццо и остали. :thumbsup:

 

Fala. :)

 

 

Elem, što se tiče Yaye Tourea... On nije igrao ni u onoj prvoj utakmici u prvenstvu (2:2) no City je tad izgledao puno bolje nego danas. Falio im je Nasri koji može napraviti višak driblingom i eventualno pripaliti izvana, a taktička postavka sa friško oporavljenim Agüerom kao jedinim napadačem je bila promašena.

 

Pellegrini jest uzeo titulu prošle sezone, ali po meni je Mancinijev City bio ispred njegovog.

 

 

Elem, jedan od najjačih karikaturista za Sektaše™:

 

16215_796891760381522_706923871006977398

Link to comment

Ali ja i sam i dalje pod utiskom Dzonsa koji izvodi kornere :isuse: LVG je u fazonu ko vas jebe kad ne razumete moj fudbalski genij. Zadnjih par tekmi se svodi na mucenje u 3-5-2 i onda 10minuta presinga kad se predje na 4-4-2. Ako se uvalja gol onda se taj gol cuva bunkerom i eventualno ceka kontra za 2:0.

Link to comment

Meni nije jasno kako moze vec trecu setvrt utakmicu za redom da pocne bez ijednog centralnog veznog u timu, a da ih ima ili jednog ili dvojicu na klupi. Ja to ne mogu da shvatim uoste.

Link to comment

Како комшије утрапише Пантића Челзију? :ziga:

Са ван Галом је увек и свуда тако. Зезнуто је само ако се истрпи барем једном донесе шампионат. Ориђи остаје до лета у Француској, Балотели инсистирао да остане на клупи уместо да се врне у Италију. Мали Норвежанин се мудро одлучио да заврши каријеру пре него што ју је почео Перица Огњановић фазон.

Link to comment

najbolja igra arsenala odavno.

sem prvih nekoliko minuta sve vreme su apsolutno kontrolisali igru.

videcemo sta ce biti sa buljavim, za sad ne vidim mesta za njega u postavi. 

nije mi najjasnije sto je sanogo poslat na pozajmicu, kao da imamo 5 dobrih napadaca. bice opet frka kad nosati uleti u kanal.

Link to comment

Kako je odvratan ovaj Everton. 70-80% posjeda i to sve ja tebi - ti meni i kruze ko kisa oko Kragujevca. I onda vidim da im je neka spancuga trener. Tornjaj se u Albasete pa tamo igraj ovaj nakaradni, negledljivi fudbal! Long live long ball!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...