Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ima i ovde: http://ifirstrow.eu/watch/272057/1/watch-liverpool-fc-vs-olympiacos-piraeus.html

 

@Oxy: A šta bi ti, da menjaju princip koji ih je odveo na tri boda od titule samo zato što su prodali najboljeg igrača?

 

Lazarus deluje malo pogubljeno kao lažno krilo, deluje mi da se previše zabada u sredinu da bi pokazao treneru da i to ume, umesto da se lepo zaleti po strani kad ima priliku. I dalje nisam optimista, iako mu Lallanarina™ povreda daje šansu da skrpi par utakmica. Ali imao je takvu šansu i Lane Jovanović pošto je Joe Cole debitovao direktnim crvenim kartonom, pa ništa.

Link to comment

Prečka naš dobar drugar... In my OCD-related news, ovo OLYM me pre asocira na Marseille nego na OLY. <_<

 

Coates i Kelly... ako su Carra i Stephen Wright tu negde, fer je da daju i njima malo.

Link to comment

meni se nije dopalo to sto je on odigrao. dosta je gresio i gubio lopte. igrao je po levoj strani a gotovo svi poolovi napadi su isli preko sterliga i glendze. jedino sto mi se dopalo kod njega je to sto je konstantan u odbrani, uvek je tu da zauzme svoje mesto i ne kasni. ofanzivno a vredno pomena su jedan srecan solo prodor kroz odbranu grka ali odna los sut i mozda jedna kontra u kojoj je pokazao svoju osnovnu karakteristiku, ubitacnu brzinu, i onda pas iza ledja sterlinga tek toliko da ovaj zatane i da se zbuni pri daljoj realizaciji. sve u svemu ispod proseka kao uostalom i cela ekipa liverpula tako da nisam bas siguran koliko je lazaa zasluzio te pohvale.

Link to comment

Wenger je potvrdio Chambersa, da ga dovodi kao back-upa za 3 pozicije (desni bek, stoper, zadnji vezni).

 

:acastop: L(iverpool) je kupio L(allanu), L(amberta), L(ovrena), L(everkusenovog Cana) i L(azara), a zamalo da dovedose i L(oica). :acastop:

Link to comment

meni se nije dopalo to sto je on odigrao. dosta je gresio i gubio lopte. igrao je po levoj strani a gotovo svi poolovi napadi su isli preko sterliga i glendze. jedino sto mi se dopalo kod njega je to sto je konstantan u odbrani, uvek je tu da zauzme svoje mesto i ne kasni. ofanzivno a vredno pomena su jedan srecan solo prodor kroz odbranu grka ali odna los sut i mozda jedna kontra u kojoj je pokazao svoju osnovnu karakteristiku, ubitacnu brzinu, i onda pas iza ledja sterlinga tek toliko da ovaj zatane i da se zbuni pri daljoj realizaciji. sve u svemu ispod proseka kao uostalom i cela ekipa liverpula tako da nisam bas siguran koliko je lazaa zasluzio te pohvale.

 

+1

 

Ali OK, za prvu utakmicu tj. prvih 45 minuta nije toliko loše, s obzirom na to da se sa saigračima sporazumeva znakovnim jezikom.

 

Možda ga mediji hvale zato što je već uradio više nego Lane Jovanović.

Link to comment

Možda ga mediji hvale zato što je već uradio više nego Lane Jovanović.

 

ako se ne varam ovo bi trebalo da je sa debia srninog mladunceta  :ziga:

Link to comment

:acastop: L(iverpool) je kupio L(allanu), L(amberta), L(ovrena), L(everkusenovog Cana) i L(azara), a zamalo da dovedose i L(oica). :acastop:

А тленел им је Блендeн Лоџелс! :о

Link to comment

Samo vi pravite materijal za Viškovića, mislite da ne čita? Prošle sezone je izmišljao da se britanski specijalci zovu SASAS, ko zna šta će sledeće da lllupeta.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...