Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

nasi igraci nisu mimoze i ne povredjuju se od svakog gurkanja i malo zesceg starta. plus imamo najbolje fiziotarapeute a i igraci se ne krljaju na treningu  :fantom:

 

sad cu izjinxovati 100%  :fantom:

Link to comment

Pa ne mora, mogu valjda da izbace njega i gurnu jednog od igrača na gol - kao kad dobije crveni karton tokom utakmice a izmene nema.

Nesreco skauzerska, jer™ ti nisi igrao PES nikad u zivotu? :P

 

 

 

Arsenal nadomak dovodjenja Bielika iz Legije, Debuchy i Arteta idu na operacije (oba 3 mjeseca out), Welbeck out za City, Gibbs se mozda vrati.

Link to comment

Naravno da sam igrao PES, ali sam prilično siguran da mi se takve situacije nisu dešavale. Što, šta bude tamo?

 

Pa isto to - dođeš do penala i golman ti mora biti jedan od pucača. Jednog iz polja moraš ostaviti u "outu".

Link to comment

Murinjo o Boniju:



"Well done, good player, good striker," says Jose. "If they have no problems with FFP, well done."


"If Bony plays, and leaves Dzeko on bench, I'm happy with that."  :lol:


"Rules are different for City... you know what I mean..."



Link to comment

Одвој'мо пар секунди за ролер костер под именом Вест Хем.

 

Алпари, главни спонзор Вест Хема, банкротирао је данас због скока швајцарског франка. :lol:

 

Не знам да ли се неко сећа, али 2008. је банкротирао наш ондашњи главни спонзор XL Holidays и тада смо неко време играли без имена спонзора на дресу. Изгледа да ће се то десити и ове године.

 

Неко ће рећи да је то добра ситуација јер ће преговори који су већ отпочели донети више кинте Вест Хему због бољег положаја на табели, али према вестима које читам остали смо без већег дела од 4 милиона фунти колики је био овогодишњи уговор. :isuse:

Link to comment

Kad smo vec kod bankrota normalno je da iskrsne i slika defoa koji je doveden za xy miliona jer je 1 sanderlend tako u mogucnosti...

Edited by Bright Billy
Link to comment

Не знам колико је плаћен: послат је Алтидор у супротном правц плус нека кинта. Кажу да се 10 премијерлигаша интересовало, па је Сандерленд морао да му понуди троипогодишњи уговор, али наводна плата од 70к је у ствари максимална, коју ће да добије ако буде давао голове и ако Сандерленд опстане у лиги.

 

Када је својевремено одлазио у. Канаду причало се да би могао уместо тамо да заврши у Вест Хему. Ја сам се надао да неће: добар је играч, али не и одличан и не може да носи клуб - што је Сандерленду очигледно потребно. Али, Појет очигледно зна свој посао. Ако га је довео сигурно зна шта ће са њим. Мада, рекао бих и да нико други није хтео тамо да дође.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...