Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

kako može koscielny da bude u ekipi ispred adamstonija? mislim, koji kurac jbt. koliko je adams bio bitan za ekipu nije moglo da se izmeri clean sheetovima i šta ti ja znam čime. znaš kad bi koscielny imao snagu i autoritet da bude kapiten arsenala, pa možda za jedno 10 godina. težak miskast na toj poziciji. campbell-adams pfffffffffff beži bre, kakav koscielny.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Činjenica da je Koscielny Arlekinova nominacija samo govori o padu defanzivnog standarda na Emiratima. Svako malo se zapomaže o problemima u odbrani, a onda se tvrdi da je štoper najbolji igrač u timu... pored živog Sancheza, npr.

Link to comment

Nije najbolji ove sezone zbog povreda (i Sancheza), ali je u poslednje tri godine zbirno - najbolji. Što opet govori o padu kvaliteta Arsenala, koji je konstantan.

Link to comment

kako može koscielny da bude u ekipi ispred adamstonija? mislim, koji kurac jbt. koliko je adams bio bitan za ekipu nije moglo da se izmeri clean sheetovima i šta ti ja znam čime. znaš kad bi koscielny imao snagu i autoritet da bude kapiten arsenala, pa možda za jedno 10 godina. težak miskast na toj poziciji. campbell-adams pfffffffffff beži bre, kakav koscielny.

ja sve ovo ocu da napisem, al reko napasce me zbog nika :(

Link to comment

Lauren vs Debuchy? Zdrav Debuchy je vjerovatno bolji od Laurena za kojeg Wenger kaze da mu je najbolja kupovina. Nerijeseno, prednost za Laurena cisto zbog toga sto je Debuchy precesto ozlijedjen.

Lauren je baš ono što treba ovoj ekipi Arsenala danas, kad ih svako malo pa neko prebije.

Ljunberg je najbolje to objasnio, baš za Laurena.

 

 

 

Adams vs bilo ko-po meni uvek Adams 

 

steta sto Arsenal nije uzeo Nastasica

 

Baš, mada izgleda da ni on nije hteo. Ode u Šalke pozajmicu.

Link to comment

Ne znam baš. Pires je imao prvu sezonu za zaborav, Alexis se nametnuo nakon par utakmica i otad je, uglavnom, one-man-team.

 

No nema veze, ionako sam prebacio Alexisa na desno krilo. :D

 

Ti bi prošle godine u ovo vreme stavio i Ozila umesto Piresa. Pires je imao dve kolosalne sezone u kojima je Arsenal i osvajao titule, daleko je Sanchez još.

Link to comment

Činjenica da je Koscielny Arlekinova nominacija samo govori o padu defanzivnog standarda na Emiratima. Svako malo se zapomaže o problemima u odbrani, a onda se tvrdi da je štoper najbolji igrač u timu... pored živog Sancheza, npr.

 

И да је Пирес бољи играч од Санчеза... :blink:

steta sto Arsenal  Ливерпул nije uzeo Nastasica

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...