Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Лазар је развалио јуче, има да буде он овде хејлован само тако на крају. Џан исто јако добар, а Борини нервозан скроз. Ловрен је...Ловрен. Чух да се лалана повредио?

 

Ovo je bila samo kulminacija sve boljih Markecovih igara. Lalana je povređen na nekoliko nedelja, ali se makar Staridž vraća tokom meseca.

 

Lovren... Ne znam, stvarno, ne razumem Rodžersa.

 

 

Ja upravo odgledao MOTD od sinoć, kažu da je Markovićev procenat dodavanja bio 91%  :o

 

Imaš ovde sve relevantne highlights, samo pazi pošto svi počinju istovremeno iz nekog razloga.

 

Edit: Bolji link braća vijetnamci http://www.lfc.vn/motd1/motd-sunderland-liverpool-s15-w21/#prettyPhoto

 

Nas sam gledao, mislio sam na MU - SOU

Edited by copkillah
Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ups, sorry :O A bilo mi čudno, činilo mi se da si nešto komentarisao juče tokom utakmice ali reko' otkud znam...

 

Marković se snalazi kao LWB ili RWB, ali posle izlaska Gerrarda ga je premestio na njegovu poziciju (a Can je držao desnu stranu), i tu opet nije znao šta će sa loptom. Izgleda mnogo manje beskorisno kad ima prostor ispred sebe, dok u gužvi pokušava da izigrava Coutinha pa da se nekog okrene, ali slabo to mu ide od ruke. Mene je prijatno iznenadio što dobro deluje u odbrani, skoncentrisano i aktivno (za razliku od npr. Glendže), pritom ne gubi duele tako lako kao što bi se moglo pretpostaviti.

Link to comment

gleam danas arsenik, i pitam se da li bi jedan jedini igrac imao mesta u prvoj postavi one ekipe sto je drugi put uzela duplu.

pa i u onoj prvoj.

sancez eventualno.

Hm... Tesko pitanje. Razlicite formacije, decenija i po razmaka.

 

Seaman vs Szczesny/Ospina? Seaman.

 

Lauren vs Debuchy? Zdrav Debuchy je vjerovatno bolji od Laurena za kojeg Wenger kaze da mu je najbolja kupovina. Nerijeseno, prednost za Laurena cisto zbog toga sto je Debuchy precesto ozlijedjen.

 

Cole je bolji od Gibbsa i Nacha zajedno.

 

Campbell od Mertesackera.

 

Adams vs Koscielny? Adams je bio na kraju karijere. Koscielny je ponajbolji igrac Arsenala unazad skoro 2 godine. U paru sa Campbellom...

 

Vieira vs bilo ko - Vieira.

 

Parlour vs Ramsey - Romford Pele mi je jedan od najdrazih svih vremena, ali Ramsey ima priliku biti duplo bolji igrac. Vec je dostigao Parloura po broju finala FA kupa koje je rijesio.

 

Ljungberg vs Walcott/Chamberlain - Freddie je izmislio Raumdeutera. Inteligencija + muda za velike utakmice 〓 rutinski ulazak u najboljih 11. Jedino da Alexisa prebacimo na desno krilo, tad ispada.

 

Pires vs Alexis - ajoj. Nerijeseno. Zato saljem Alexisa na desno krilo, a Welbecka lijevo u aktuelnom timu.

 

Bergkamp vs bilo ko - Bergkamp.

 

Henry vs bilo ko - Henry.

 

Seaman-Lauren, Campbell, Koscielny, Cole-Vieira, Ramsey-Alexis, Pires-Bergkamp-Henry.

Link to comment

Nije nerešeno. Pires.

 

Ne znam baš. Pires je imao prvu sezonu za zaborav, Alexis se nametnuo nakon par utakmica i otad je, uglavnom, one-man-team.

 

No nema veze, ionako sam prebacio Alexisa na desno krilo. :D

Link to comment

Koscielny je ponajbolji igrac Arsenala unazad skoro 2 godine.

 

:blink:

 

Na kojoj planeti? To je kao da sam ja prošle sezone rekao da je Škrtel ponajbolji igrač Liverpoola.

Link to comment

Jesam li ja jedini kome se Le Coq više dojmi na poziciji DM od Flamtete?

 

Nisi. Dečko je bio vrlo solidan u dosadašnjim nastupima, u paru sa Rosickim to izgleda baš dobro.

 

 

Na kojoj planeti? To je kao da sam ja prošle sezone rekao da je Škrtel ponajbolji igrač Liverpoola.

 

Zemlji, i to od Arsenalovog poraza kod Tottenhama u martu 2013.godine kad je Wenger odlučio promijeniti nešto u ekipi. Koscielny je prvo izdominirao u onoj Arsenalovoj seriji bez poraza te sezone, a onda bio najbolji odbrambeni igrač Arsenala dok je Arsenal vodio na tabeli. Da ga jebem, nije onih 17 čistih plahti™ prošle sezone došlo tek tako. Ove sezone je odbrana bila u žešćem kurcu kad ga nije bilo zbog tog sranja sa tetivama. To što je dao neke vrlo bitne golove (gol Newcastleu u zadnjoj utakmici 2012-13. za mjesto u Ligi prvaka, Hullu u finalu kupa za 2:2...) je bonus.

Edited by ArleKino
Link to comment

Nisi. Dečko je bio vrlo solidan u dosadašnjim nastupima, u paru sa Rosickim to izgleda baš dobro.

 

 

 

Jasno ti je da to znači da DM-a nećemo videti ni na leto? Mislim da će dovesti nekog Silvestrea kao backup CB do kraja meseca i to je to (moraće obzirom da još jednu povedu Debušija)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...