Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мучни Торес, у мечу против Олимпије управо истакао кандидатуру за промашај сезоне а сезона још није ни почела.

Link to comment

Dragi moj uini, kako kenjas, tih 9 je taman za 4 ofanzivne pozicije.

 

Torres :Hail::lol:

 

"Taman" ne znači "moramo pod hitno da spizdimo 20 miliona na još par napadača, a ostale linije tima ko jebe".

 

Nando je umetnik. Mogao je penal da mu svira, prilično ga je surovo oborila lopta u gol šansi.

Link to comment

Lovren presao u Liverpul, potvrdio on sam, kaze da ce klub objaviti oko 23h, po cijem vremenu pitanje je sad.

Edited by pantelia
Link to comment

Ja napisah "imao faze" tokom lojih je nesto isterivao setkanjem na terenu i kurcoboljom. Kad je u Die Hard modu cinjenica je da se prolivaju krv i znoj ali da bi bio ultimativni lider tima u koga niko nece posumnjati treba to da radis uvek i u svakoj prilici. Prethodna 2-3 kompromitovanja ocigledno su ga zauvek udaljila od trake. Jbg vreme se ne moze vratiti nazad, a i da moze sumnjam da bi Roo uradio nesto drugacije. Generalno je dobio oprost kako od kluba tako i od navijaca ali ne i kolektivan zaborav prethodnih gluposti.

 

Takve diskriminirujaće faze su de stadarnoh RvP repertoara. Voleo bih 1 utakmicu da vidim u kojoj je potonji pokazao više zalaganja & klupske lojalnosti. Glupost. Runi je car.

Link to comment

Vodio Rooney ljubav sa vama, koga briga za to. Uskoro počinje Olympiacos - LFC, debituje 1 Marković u startnoj postavi, prepoznaćete ga po dresu sa brojem 50 :isuse::jerry:

 

Link to comment

Zamalo da ga metne LM50, šutirao je vrljavo posle iskobeljane ukradene lopte i ulaska u 16... Adekvatno deluju i on i Emre, znamo čemu služe i pritom deluje da rade. Gotovo da sam zaboravio koliko je Saviola folirantsko govance i prikenjivač svemu i svakome. Lože se Grci, biju, trče, baš im stalo, a naši posle ranog vodstva mlate loptu s pola kurca i čekaju da ovi nešto zajebu.

Edited by Töölönlahti
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...