Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Al najjaca je bila vest, od pre nedelju dve, u kojoj se kaze da neki fantomski navijaci tog NYCFCa zameraju debelom sto ih je izneverio

 

fantomski ili ne, dolare koje su dali na pretplatne karte su bili pravi :D

Link to comment

mislim da su ih u Howleru ili tako nešto, nasisali jer se izdaju za navijače kluba i kao takvi plaćaju valjda da gledaju svoj klub a ne zbog jednog igrača.

Link to comment

fantomski ili ne, dolare koje su dali na pretplatne karte su bili pravi :D

Jbg, nek uve sta je fudbal, kako mi cigani kupimo karte a niko ne garantuje ni da ce biti struje na stadionu :)

Edited by Bright Billy
Link to comment

mislim da su ih u Howleru ili tako nešto, nasisali jer se izdaju za navijače kluba i kao takvi plaćaju valjda da gledaju svoj klub a ne zbog jednog igrača.

Imaju pravo biti ljuti. Stvar je u tome da im je prodan proizvod bez bitnog sastojka koji ih je naveo da plate sezonsku kartu. Prodali su im Vijecnicu.

 

Kao kad Arsenalov board, Wenger i drugi godinama govore kako ima para, kako ih nije strah trositi, kako se ceka samo pravi igrac...bas onda kad treba produziti sezonska karta.

Link to comment

Ti i dalje o tome kako Arsenal ne troši dovoljno? Ozil i Sanchez znači ne zadovoljavaju apetite?

 

 

Oni su sasvim OK. Problem je u tome što će u januaru u najboljem slučaju doći (neki) Kallstrom za vezni red, a na stoperskim pozicijama su Mertesacker (čovjek igra svaku utakmicu, na SP bio sa reprezentacijom do samog kraja), Koscielny (sa hroničnim problemom sa tetivama), Chambers (koji još uči zanat) i dva make-shift stopera Debuchy i Monreal.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...