Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

@189-: Ti čoveče nikoga u tom Čelsiju ne voliš osim Specijalnog, izgleda :blink: Sigurno ti i Hazard ne valja zbog boje kopački a Fabregas zbog brade a Bane zbog Marijane Mateus... Kad ode Gerrard, ajde da se đoramo celokupnog igračkog kadra, ovi moji su baš onako gotivni momci. Menadžere možemo da zadržimo a i ne moramo...

 

nisam rekao da nikoga ne volim. samo eto nisu mi bili gotivni costa, cesc i matic pre dolaska u chelsea. za prvog i drugog se zna zasto, a u treceg nisam imao poverenja zato sto je srpski igrac. odlaskom torresa, nema ni jednog igraca sada u ekipi koji me nervira. i to je nesto.

btw, nigde nisam napisao da ne bih zeleo messija u chelsea, samo sam napisao da ga ne volim po karakteru i ponasanju.

 

sta si ti pisao pre nego je balotelli potpisao za liverpool?

 

eto, ja sam navijao da balotelli dodje u chelsea. nisam imao srece.

 

 

jedna je razlika inace, ja ne gotivim igrace dok ne dodju u chelsea a ti ih ne gotivis ni onda kad su ti u voljenoj ekipi.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam za Balua pisao da mi je svejedno došao-ne došao :isuse:

 

Pa ne nego ću da ih gotivim zato što im dres dobro stoji. Ko igra i trudi se, mogu mnogo da oprostim. Ko se šeta po terenu ili fizički nije sposoban da pretrči sudiju od 50 godina, za takve imam samo virtuelnu govnjivu motku...

Link to comment

nisam rekao da nikoga ne volim. samo eto nisu mi bili gotivni costa, cesc i matic pre dolaska u chelsea. za prvog i drugog se zna zasto, a u treceg nisam imao poverenja zato sto je srpski igrac. odlaskom torresa, nema ni jednog igraca sada u ekipi koji me nervira. i to je nesto.

btw, nigde nisam napisao da ne bih zeleo messija u chelsea, samo sam napisao da ga ne volim po karakteru i ponasanju.

 

sta si ti pisao pre nego je balotelli potpisao za liverpool?

 

eto, ja sam navijao da balotelli dodje u chelsea. nisam imao srece.

 

 

jedna je razlika inace, ja ne gotivim igrace dok ne dodju u chelsea a ti ih ne gotivis ni onda kad su ti u voljenoj ekipi.

sto?

Link to comment

da jer kao sto vidimo markovic je najbolje krilo lige. 

 

nemamo dobre fudbalere. to sto je matic razbijao u portugaliji mi nista nije znacilo. cak sam mislio da je toliko 'dobar' zato sto je srbin. eto prevario sam se. a izgleda da sam bio jedini jer su svi ostali znali da ce za godinu dana biti najbolji zadnji vezni na svetu.

Link to comment

Opet? Po specijalnom tretmanu, Baloteli je vredeo 30m Rahima Sterlinga, te lagodno sa klupe rešavao pitanje šampiona.

 

Ne, ne, ne, tebi je na pameti Mancini, ali nadimak Specijalni nosi Mourinho. Znam da liče imena a donekle i pojave, pa ipak su definitivno u pitanju dve osobe.

 

Jose je posle Intera rekao da je Mario izgubljen slučaj, tada je u mojim očima drastično pao -_-

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...