Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tek ce da bude, 50% fee-a od sledeceg transfera, a ako neko zna da uvalja igraca za dobre pare onda je to Benfika.

 

Inace ne kapiram ovo pisanje po Rooney-u, dati traku jednom deblu kao sto je Cleverly je ponizavajuce, bez obzira i na cinjenicu da

se traka cuva za RvP. Ne znam sta je po sredi, neko disciplinovanje, nametanje autoriteta, tek ne verujem da ce na dobro da izadje. Ovaj je i pod Fergusonom imao faze "jebe mi se da se trudim", bas da vidim da ce LVG da izvuce max iz njega na pragu tridesetih.

Edited by ducca
Link to comment

Tek ce da bude, 50% fee-a od sledeceg transfera, a ako neko zna da uvalja igraca za dobre pare onda je to Benfika.

 

Inace ne kapiram ovo pisanje po Rooney-u, dati traku jednom deblu kao sto je Cleverly je ponizavajuce, bez obzira i na cinjenicu da

se traka cuva za RvP. Ne znam sta je po sredi, neko disciplinovanje, nametanje autoriteta, tek ne verujem da ce na dobro da izadje. Ovaj je i pod Fergusonom imao faze "jebe mi se da se trudim", bas da vidim da ce LVG da izvuce max iz njega na pragu tridesetih.

 

Runi? Meni se čini da je on prolio najviše krvi za klub od kako gledam Mančester (a ima tome). Biceps RvP-a je možda za nijansu logičniji izbor za optrakivanjetm od Kleverlijevog (mada možda i nije), ali preskakanje Runija je spektakularno iživljavanje. Takve stvari se ni u Zvezdi ne dešavaju.

Link to comment

Runi? Meni se čini da je on prolio najviše krvi za klub od kako gledam Mančester (a ima tome). Biceps RvP-a je možda za nijansu logičniji izbor za optrakivanjetm od Kleverlijevog (mada možda i nije), ali preskakanje Runija je spektakularno iživljavanje. Takve stvari se ni u Zvezdi ne dešavaju.

 

Možda ne mere svi zaslužnost po hektoliltrima telesne tečnosti? Rooney ima nezgodnu narav, pitanje je koliko inspirativan ume da bude u svlačionici i na terenu. Ja bih lično verovao SAF proceni po kojoj je on bio tek iza Vidića, Ferdinanda, Evre, i valjda još ponekoga na listi kapitena i pored impresivnog staža.

Link to comment

Ja napisah "imao faze" tokom lojih je nesto isterivao setkanjem na terenu i kurcoboljom. Kad je u Die Hard modu cinjenica je da se prolivaju krv i znoj ali da bi bio ultimativni lider tima u koga niko nece posumnjati treba to da radis uvek i u svakoj prilici. Prethodna 2-3 kompromitovanja ocigledno su ga zauvek udaljila od trake. Jbg vreme se ne moze vratiti nazad, a i da moze sumnjam da bi Roo uradio nesto drugacije. Generalno je dobio oprost kako od kluba tako i od navijaca ali ne i kolektivan zaborav prethodnih gluposti.

Link to comment

Šta sada? Ostadoše samo Sturridge, Lambert, Borini, Sterling, Marković, Lallana, Coutinho, Suso, i Assaidi u navalnom redu :(

 

Možda da se prekomanduje Jose Enrique u napad, pošto je na bekovima višak... Možda je ostao još neki igrač na lageru u Southamptonu, kako se zvao onaj klinac što je menjao Lamberta, Gallagher? 10-12 miliona i eto njega.

 

Edit: Zaboravio sam Origija i Aspasa na pozajmicama. Nestašica.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Remi nije prosao medicinske preglede, transfer otkazan.

Не знаш ти, друже, добро енглески: "failed medical" значи "долази у Вест Хем".

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...