Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gerard izgleda ide u LA Galaxy

Logicno - kapitenska traka mora najkasnije do ljeta 2015.godine preci na ruku Dejana Lovrena, grijeh je da se bace vec pripremljeni naslovi u hrvatskim medijima: "Dejan Lovren, prvi Hrvat kapetan Liverpoola".

 

 

Wenger juce rekao da je Interova prva ponuda za Podolskog bila smjehotresna, a kad dodje druga... Navodno 5 miliona funti ce Inter platiti da kupi Nijemca. Na pitanja o Szczesnyju Wenger nije htio odgovarati osim da ce Ospina braniti protiv Hulla. Jest bio ljut sto Gardos nije dobio crveni za profesionalni faul na Alexisu (ono jest bilo za crveni). Sad valja ocekivati neku nespektakularnu kupovinu/posudbu, tipa Kallstrom/Silvestre, i to 31.1.

Edited by ArleKino
Link to comment

Ne zna se, od juče su svi mediji opsednuti Gerrardovom objavom da neće produžiti ugovor sa LFC :blink: Eno Guardian ima pet različitih članaka na tu temu, BBC skromna tri...

 

Meni jebiga žao, voleo bih da se penzionisao ali ako njemu nije dosta para, neka ide još par godina u Dubai ili ostale Amerike. Nadam se da neće pokušavati u nekom (drugom) evropskom posrnulom velikanu. npr. Milanu <_< Realno, mogao je klub baš da mu ponudi iste uslove još dve godine, ne bi bila veća šteta nego da Rodgers pare potroši na nekog Benzemu i povećanje plate Joe Allenu.

 

Na šta će LFC ličiti bez kapitena ne mogu ni da zamislim, jedva se sećam vremena pre nego što je igrao za njih (17 godina, jebote) :(

 

420399e4-2b84-4584-856b-77b7b1ba2ab6-bes

 

 

6d096545-bdf3-4b25-a1e6-5b22f090a393-620

 

:wub::Hail:

Link to comment

Ne zna se.

 

Na šta će LFC ličiti bez kapitena ne mogu ni da zamislim, jedva se sećam vremena pre nego što je igrao za njih (17 godina, jebote) :(

1) Zna se. Napao je Mou sudije da su propustile suditi penal za Chelsea kod 2:0, Dowd je prespor, Atkinson je car, Hazard je nezasticen. Razumljivo sve, pet golova mu je dao onomad Guardiola sa Barcom i...valjda niko vise.

 

2) Gerrard-less Liverpool? Meni pada na pamet vezna linija sa Redknappom, Inceom, Leonhardsenom...

Link to comment

Pa zna se ako obraćaš pažnju na nebitne efemerne stvari sa treće strane -_-

 

Ince je bio odličan za LFC, toliko se sećam. Redknapa nisam voleo ni pre nego što sam ga čuo kako svoju glupost demonstrira u TV emisijama, a Leonhardsena pamtim samo po "Zoran Njeguš" frizuri, jedinoj reallističnoj u nekoj prastaroj verrziji Fife.

 

Sećam se i kad je Houlier uzeo traku Hipiji i dao je tamo nekom klincu koji je obično mrsomudio po desnom krilu, nije mi bila jasna logika, cenio sam da će Gerrard da propadne pod pritiskom.

Link to comment

i sta kaze Murinjo, ko je kriv za poraz, sudije, kalendar ili igraci?

 

Sudije

 

 

Mourinho said: “I'm more shocked at other things than to concede five goals. I am shocked that, in three days, we’ve had two incredible decisions that punished us in a very hard way.

“Eden Hazard told me there was not a foul or a red card when he was fouled in the second half but Mr Dowd is too slow to go with that ball – he was 40 yards away.

“He made the right decision, so that’s good, but he couldn't make the decision that was 10 metres away in the first half – a crucial moment of the game.

“With the result 1-0, one clear action could make it 2-0. Normally at 2-0, the result and the history of the game would be different.

“Managers and players, we win and lose but Mr Dowd didn't lose. This is the type of decision that is very difficult to accept.”

 

Ne pominje da je Hazard iz auta izvadio loptu kod prvog gola

Link to comment

Sad je samo pitanje koliko poraza fali da mu se ovo:

 

"I'm happy as a guy because I love my players. That's something I missed for a while".

vrati ko bumerang.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...