Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Кукаће Вини као суро пиле, али ово што је Ливерпул одиграо против Свонсија било је врло пристојно. Уз Стариџа, Чеха (ако дође), биће интересантно да се гледају утакмице. За два места иза тимова у нијансама плаве има да буде кркљанац као прошле године за титул. НИје ни то мало на ову скупоћу. :s_c:

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rodžersara je imao neku izjavu kako Liverpul skoro uopšte neće da se bavi transferima sada u januaru, u fazonu, jedno pojačanje i to je to. Nadam se da samo spušta loptu, ali plašim se nove galvanizacije™.

 

Bojim se da je Čeh samo vlažan san, eventualno mogu da dođu Perin ili Očoa i to je to. O ozbiljnijem napadaču i da ne govorimo.

 

I izvinjavam se što sam Uini umesto Uinija.

Link to comment

Rodžersara je imao neku izjavu kako Liverpul skoro uopšte neće da se bavi transferima sada u januaru, u fazonu, jedno pojačanje i to je to. Nadam se da samo spušta loptu, ali plašim se nove galvanizacije™.

 

Bojim se da je Čeh samo vlažan san, eventualno mogu da dođu Perin ili Očoa i to je to. O ozbiljnijem napadaču i da ne govorimo.

 

I izvinjavam se što sam Uini umesto Uinija.

I Očoa bi bio pogodak...

Link to comment

Ko o čemu vi o Viniju, a kad se ispostavi da je o svemu bio 100% u pravu, nigde nikoga <_<

 

Rodgers najavljuje malo transfera verovatno zato što je svestan da je spektakularno protraćio 100+ miliona letos i teško da bi mogao da iskamči još 50+ da ih spizdi za zimski raspust.

Link to comment

Rodžersara je imao neku izjavu kako Liverpul skoro uopšte neće da se bavi transferima sada u januaru, u fazonu, jedno pojačanje i to je to. Nadam se da samo spušta loptu, ali plašim se nove galvanizacije™.

 

Bojim se da je Čeh samo vlažan san, eventualno mogu da dođu Perin ili Očoa i to je to. O ozbiljnijem napadaču i da ne govorimo.

 

I izvinjavam se što sam Uini umesto Uinija.

Meni se cini da je Origi taj koji bi mogao doci u januaru umjesto u ljeto (uz poneki dinar bonusa od Liverpoola). Nije da je neki goleador u Lilleu, ali je za Balotellija - ovakvog kakav je bio dosad - Sturridge licno.

 

Nego, izgleda da Lampard ne moze igrati sutra jer mu veceras istice ugovor sa Cityjem, a novi ne moze potpisati do subote.

 

Kod Arsenala upitan Welbeck za sutra. Da sam Wenger, krenuli bi: Szczesny-Debuchy, BFG, Kos, Gibbs-Rosicky, Flamini-Cazorla-Ox, Alexis, Podolski.

Link to comment

ne znam baš za Oriđija, sve je to kul, ali ja bih prvo voleo da vidim Baloa u napadu sa Staridžom u čuvenom dijamantu, pre konačnog suda.

 

tj ne znam šta bi to Oriđi sada mogao da donese, treba neko ko pouzdano ume da ga metne, sigurniji realizator.

Link to comment

 

Nego, izgleda da Lampard ne moze igrati sutra jer mu veceras istice ugovor sa Cityjem, a novi ne moze potpisati do subote.

 

 

Majku mu, sta radi birokratija postenim investitorima iz nesvrstanih zemalja...

Link to comment

ne znam baš za Oriđija, sve je to kul, ali ja bih prvo voleo da vidim Baloa u napadu sa Staridžom u čuvenom dijamantu, pre konačnog suda.

 

Videli smo ih zajedno protiv Tottenhama ako se ne varam. Ni tu Balotelli nije ličio ni na šta, naravno. Ni on ni Stuki prosto nisu sposobni da budu taj drugi špic, da se kreću kao Suarez ili Rooney i razvlače odbrane. A svaki tim u kom imaš ne jednog nego dva sebična klasična centarfora je dušu dao za propast. 

 

Ali u pravu si da nema potrebe da se Origi dovodi pre dogovorenog termina, taman je ovo sa Sterlingom profunkcionisalo kako-tako, ne bi imalo smisla da sad počne da se uigrava Belgijanac da bi se onda za mesec dana vratio Sturridge.

Link to comment

Eto, to nam je bila jedna od 2-3 najbolje utakmice ove sezone. Siguran sam da će Balo moći da pruži više ukoliko se bude igralo tako, iako to što si ti napisao stoji. 

 

(da da, znam, sada ćeš reći "naravno da može više, jer od ovoga manje ne može")

Link to comment

Ljubitelji PL licno vam zelim sve najbolje u 2015,a i vasim klubovima sve dok su na tabeli iza LFC  :thumbsup:

 

I tako prodje i ova preduga pauza za praznike u PL  :lol: Stoke i United su morali jutros da urane,mada bih i ja za te pare  :D

Link to comment

Sve najbolje svima, a u svojoj bezgranicnoj pravednosti zelim uspjeh klubovima Premiershipa po abecednom redu. :fantom:

 

Nego, Podolskog danas nema. Valjda je bijesan napustio trening zbog neodlaska na posudbu, a sluzbeno je ozlijedio prepone.

Edited by ArleKino
Link to comment

Pa i treba da se tako zajebava.

Jel bilo nekih konkretnih interesovanja klubova da ga pozajme?

A kapiram da ne moze bas svako da isprati njegovih sto tisuca funata nedeljno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...