Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

I tako...Chelsea jesenji prvak, a u četvrtak počinje prolećni deo prvnstva :D

 

Da skupimo™ isto ovoliko bodova i iz drugog dela, mislim da je to ove sezone top 4 skoro siguran, a mislim da je to realno, možda i bod, dva više, tj bila bi katastrofa za LVG-a da uzme manje. Sad 3. ili 4. ...videćemo, zavisiće od Arsenalove forme, oni su mi nekako najveća "nepoznanica". Liverpool ne može ovako loše da odigra drugi deo, kapiram da će uzeti bar 10 bodova više nego u prvih 19 mečeva. Neko će još tu da se ušunja u prvih 6 od So'tona i WHU-a. Chelski prvak, od te prognoze ne odustajem :D

 

Boktecovece ti poceo ko Praslin sa kalkulacijama :D.

 

Strotamn :Hail:

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

sledeći put ubaci i OJ Simpsona u priču ako je ikako moguće.

 

mislim okej, ako si siguran da je tako, neću ni da pokušavam da to promenim, samo me je interesovao razlog za mržnju prema Golden boyu.

Link to comment

kakva mrznja. samo sam napisao da se izvukao za ochigledan crveni i da to josh nije ni sankcionisano posle utakmice. da je Suarez to uradio popio bi 5 utakmica minimum, ali poshto je zvezda engleskog fudbala i reprezentacije u pitanju onda nema veze. njima se sve oprashta. zato sam i Gerrard-a spomenuo.

Edited by Mercuzzio
Link to comment

 

Realno, i ovdje je trebao fasovati crveni karton, ali drot nije htio kvariti spektakl™. Englez, mlad, zna lopte, a usto udarnički radi na natalitetu nacije...nije ni čudo da ga paze.

 

Elem, Wenger rekao da nema ništa od odlaska Podolskog i da je cijela priča iz Intera "džouk bre".

Edited by ArleKino
Link to comment

kakva mrznja. samo sam napisao da se izvukao za ochigledan crveni i da to josh nije ni sankcionisano posle utakmice. da je Suarez to uradio popio bi 5 utakmica minimum, ali poshto je zvezda engleskog fudbala i reprezentacije u pitanju onda nema veze. njima se sve oprashta. zato sam i Gerrard-a spomenuo.

 

 

Koliko je ovaj Sterling odvratan igrač... Vidi se da je stasavao uz Suareza

 

ako ovo nije hejt, ne znam šta je :lol:

 

i da, tačno je da je to najlicemernija liga na svetu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...