Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Osmo mesto! Gol razlika +1! Samo pet bodova od prilike za novu blamažu u Ligi šampiona! :Hail:

 

Rodgersaru potpisati doživotno...

 

Misliim da smo prosuli,uzevsi u obzir nasu formu i igru,odnosno smo trebali da osvojimo jos 4-6 bodova.Inace kako sam se nadao dobro smo prosli  :D Plavi dvojac je ionako svet za sebe,ostali su,osim Uniteda,dostizni.Mada mislim da treba da se manemo corava posla i skoncentrisemo se samo na PL sledece sezone.

Link to comment

I tako...Chelsea jesenji prvak, a u četvrtak počinje prolećni deo prvnstva :D

 

Da skupimo™ isto ovoliko bodova i iz drugog dela, mislim da je to ove sezone top 4 skoro siguran, a mislim da je to realno, možda i bod, dva više, tj bila bi katastrofa za LVG-a da uzme manje. Sad 3. ili 4. ...videćemo, zavisiće od Arsenalove forme, oni su mi nekako najveća "nepoznanica". Liverpool ne može ovako loše da odigra drugi deo, kapiram da će uzeti bar 10 bodova više nego u prvih 19 mečeva. Neko će još tu da se ušunja u prvih 6 od So'tona i WHU-a. Chelski prvak, od te prognoze ne odustajem :D

Edited by MancMellow
Link to comment

Liverpool ne može ovako loše da odigra drugi deo, kapiram da će uzeti bar 10 bodova više nego u prvih 19 mečeva. 

 

Sad ćeš ti da vidiš kad Rodgers dokupi Cavanija i Higuaina i Bonija za 100 miliona da pojačaju klupu, stavi Lucasa na CB da napravi mesta za Allena u sredini, i promoviše™ nekog golmana iz podmlatka.

Link to comment

Pa to je tačno, niko ne može da vas sjebe toliko koliko Rodgers ako se bude glupirao. Ali ako kupite golmana, vrati se Sturridge (i ostane čitav bar 2/3 utakmica i Rodgers bar malo logike unese u selkciju (re Lovrenship), možete do 68-69 bodova. 

Link to comment

Slobodno baksuziraj, bar su ti (nečasni) motivi jasni a ne kao kod nekih <_<

 

Rodgers je tek sad u decembru počeo da vuče neke razumne poteze. Ovo što Liverpool igra i dalje je daleko od ozbiljnog fudbala, ali je neuporedivo bolje od onog horora koji se igrao pre gostovanja na Old Traffordu. Pokretljiv centarfor umesto nekog debla, Lovren i Allen van terena, ofanzivni bekovi... Bukvalno sve što je pokušavao pre toga bilo je zlo i naopako - i sparivanje dva klasična centarfora, i Gerrard kao polušpic, i sve moguće kombinacije štopera koje uključuju Lovrena, i jebeni Glen Johnson kao levi bek dok mu Moreno i Enrique greju klupu...

Link to comment

Ne baksuziram, realno pričam. Mislim, osim u slučaju nekog velikog raspada Arsenala, 68-9 bodova je 95% dovoljno tek za 5. mesto. Nisam gledao večeras, ali kapiram da je sa, kako vidim, Čanom u sredini to totalno druga priča.

 

I, naravno, zaboravio sam Tottenham u celoj priči :D Ok, top 4 ne verujem uopšte da mogu, ali 5-6 nije isključeno, naravno. 

 

E2: ode i Alan Irvine

Edited by MancMellow
Link to comment

Tottenham može u top 4 koliko i Liverpool, dakle nikako.

 

Can nije igrao u sredini, bio je RCB umesto Turea... a Škrtel je zaradio suspenziju, tako da će verovatno i 1. 1. Turčin da bude štoper.

Link to comment

S jedne strane sinoć Čan koji prima loptu na grudi u 16 (ne da je ovo uvek pametno, ali pokazuje da je smiren i gleda oko sebe) i onda ispuca, a s druge strane Sako™ koji asistira glavom za gol Svonsija i minut kasnije umalo asistencija za Bonija. Kutinjo odigro doktorski, ali on ni prošle godine nije bio konstantan tako da ne verujem da će ga ovo ludilo dugo držati, nema snage. Voleo bih da onaj 20godišnji picopevac popije suspenziju, treba neko da ga spusti na zemlju, doslovce. Celu utakmicu nije mogao da prođe onog visokog lika i kad je skontao da ne može drugačije aj da ga pretrčim i onda mu ni to ne uspe i proba da ga udari, da su bili negde van stadona ovaj bi ga sastavio sa zemljicom čarnom.

Link to comment

Sve to stoji, ali ja bih stvarno volio da Roy Keane preuzme neki klub u Premiershipu, Mourinho ovakvo nešto kaže nakon 0:0 protiv Keaneovog tima i da ga ovaj iznabada i cipelari sve dok se Mourinho ne izvini.

 

Dobro, nemojmo prizivati nasilje ali generalno ništa ne sprečava druge trenere da mu pokažu zube i ne dozvole da se dovodi u pitanje bod ili pobeda koju su njihovi igrači izborili na terenu. Oni svi kao da su u fazonu: "Nema svrhe da se šibam, i onako ne mogu da završim među prvih pet". Ali kao što rekoh, nije ni Jedinstvo™ dobilo one silne penale i dodatne minute na lepotu i šarm fudbala koji su igrali nego tako što je Traktor™ godinama gradio takav status između ostalog i ovakvim izjavama i komentarima suđenja, a ono malo likova koji bi bili kadri da ga zbog toga iznabadaju su uglavnom igrali za njegov tim. Dobro, falio mu je još John Hartson na terenu i Neil Warnock u stručnom štabu ali i bez njih je slao kristalno jasnu poruku. Isto radi i Žoze™ i ne može mu se osporiti učinkovitost.  

Link to comment

Navodno je Palace pristao da plati kompenzaciju i Pards ce biti novi menadzer. Jedan od bizarnijih dogadjaja, ne samo ove sezone. Svojevoljno s konja na magarca.

 

Ali sad postaje zanimljivo koga ce Ashley dovesti.

on je igrao za CP i tamo ga vole. porodica mu zivi u juznom londonu (gde je i stadion), on je odatle. ovde ga nikad nisu prihvatili navijaci. mislim da mu je ovo najbolji trenutak koji je mogao da izabere da se pokupi i ode. velika kocka za njega, ali videcemo.

 

sto se newcastla tice, njegov zamenik, karver je dugo u klubu i prica se da bi on mogao da bude privremeno resenje. sto se dovodjenja igraca tica, tu je jak taj "skautski sektor" i tu je uloga menadzeraa nesto manja nego u drugim klubovima. misli da nema potrebe za nekim ishitrenim imenovanjima trenera, ali videcemo. napisao sam da ashliju nije dozvoljeno da kupi 29% rangersa. pitanje je da li ce sad da krune kintu u newcastl (malo verovatno) ili ce da proda klub i proba da sve ulozi u rangers. videcemo.

 

o novim trenerima se naravno prica pulis, de bur, neki francuz iz st. ettiena, bruce, videcemo. ono sto sma procitao u nekim kometarima je da shli voli da kontrolise sve i da se opekao sa ranijim trenerima i sad ce verovatno da postavi nekog ko nije bas mnogo svojeglav, nekog koga ili poznaje ili kog moze da kontrolise i ko nece talasati (pardju mu je za to bio idealan). videcemo. ne bi me iznenadilo da karver ostane do kraja sezone, pogotovo ako mu krene dobro, tacnije dovoljno dobro da ne ispadne.

Link to comment

Pardew je verovatno skontao da će veoma brzo ponovo da mu krene spirala™ poraza pa je iskoristio dobru priliku da promeni klub bez čekanja. U Palasu ga čeka dovoljno kvalitetan tim da se izbori opstanak što je verovatno i jedina ambicija kluba. U Njuki nikada ne bi znao kada će da mu rebnu otkaz a isto tako nikada ne bi imao tim sa kojim može da izbori Evropu tako da mu CP verovatno dođe kao manje stresna opcija.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...