Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

De, de... Tema o pecaroškim metodama postoji. Jedino o čemu bismo mogli raspravljati je pitanje da li su ovakvi analitički osvrti u slučaju Specijalnog kontraproduktivni. Pijani Šešelj je i posle pobeda redovno kukumavčio u tom stilu, pa mu za karijeru nisu svirali ovakva simuliranja.

 

Sa druge strane, možda je to samo deo specijaliteta. Možda je premali izazov osvojiti titulu bez da se na suprotnoj strani ne instaliraju i brižno neguju vetrenjače.

Link to comment

Sa druge strane, možda je to samo deo specijaliteta. Možda je premali izazov osvojiti titulu bez da se na suprotnoj strani ne instaliraju i brižno neguju vetrenjače.

Upravo to. Nije dovoljno što je prvi na tabeli, mora da bude prvi uprkos opštoj skandaloznoj zaveri koju demonstrira podatkom da mu u dva meseca čak dva puta nije sviran penal :lol::isuse:

Link to comment

Upravo to. Nije dovoljno što je prvi na tabeli, mora da bude prvi uprkos opštoj skandaloznoj zaveri koju demonstrira podatkom da mu u dva meseca čak dva puta nije sviran penal :lol::isuse:

 

Tako se sprečava da od dva puta vremenom dođe do 22 puta. I tako se vodi propagandni rat koji je sastavni deo borbe za titulu i bez kojeg u EPL nema gurabija. Takvo je takmičenje, ni ja ga ne volim. Pravednici koji ćute i furaju fazon sportskog prihvatanja sudijskih grešaka mogu slobodno da nastave da obitavaju u pušioni.

Link to comment

Simeone odbio Siti i Liverpul

 

 

Argentinski stručnjak spominjan je kao najveći kandidat za klupu Liverpula, čak je išao i na časove engleskog jezika, ali se na kraju predomislio.

Jedan od glavnih razloga njegovog ostanka na klupi "Jorgandžija" je i povratak napadača Fernanda Toresa, kao i obećanje Uprave da će tim u narednom periodu biti sve jači.

 

 

Jbg Vini... :(

Link to comment

Upravo to. Nije dovoljno što je prvi na tabeli, mora da bude prvi uprkos opštoj skandaloznoj zaveri koju demonstrira podatkom da mu u dva meseca čak dva puta nije sviran penal :lol::isuse:

 

u narednim utakmicama cheslea ocekuj da se dosudi nepostojeci penal  :fantom:

 

 

btw, Torres: "Chelsea gave me what I was looking for when I left Liverpool: trophies" :fantom: 

Link to comment

Tako se sprečava da od dva puta vremenom dođe do 22 puta. I tako se vodi propagandni rat koji je sastavni deo borbe za titulu i bez kojeg u EPL nema gurabija. Takvo je takmičenje, ni ja ga ne volim. Pravednici koji ćute i furaju fazon sportskog prihvatanja sudijskih grešaka mogu slobodno da nastave da obitavaju u pušioni.

 

A kad to svi rade, od Murinja do rahmetli Nila Vornoka? Sve same zavere, otimačine, manjak poštovanja za šampione/male klubove? Efekat = nula.

Link to comment

kad smo vec kod otpustenog vornoka, pardju mu se spominje kao moguca zamena.

 

cak sam procitao da se on dogovorio sa palasom, ali treba palas da zvanicno da pregovara s newcastlom.

 

interesantno je i da su asliju odbili zahtev za kupi 29 % rangersa. cak sam naleteo na trac da je prodao newcastle. bice zanimljivo

Link to comment

A kad to svi rade, od Murinja do rahmetli Nila Vornoka? Sve same zavere, otimačine, manjak poštovanja za šampione/male klubove? Efekat = nula.

 

Ne kažem da je efekat vredan kampanje niti da mu je generalno mesto u fudbalu ali to je neformalan kodeks osvajanja EPL i to je to. Nije Murinjo kriv što tu igru uglavnom igra bolje od old school gaffera koji se ne zamlaćuju takvim budalaštinama pa fasuju otkaze pre božića.

Link to comment

Sa druge strane, možda je to samo deo specijaliteta. Možda je premali izazov osvojiti titulu bez da se na suprotnoj strani ne instaliraju i brižno neguju vetrenjače.

 

Pa mislim, kad pogledas, kakav je to "veliki" rivalitet Chelsea - City onda je jasno. Nema tu nekog leba ni za medije tj vise ima leba od Mouovih izjava. Zato i cela prica o Unitedu koji je, satro, u trci za titulom, sto veze s mozgom nema, naravno. 

Edited by MancMellow
Link to comment

kad smo vec kod otpustenog vornoka, pardju mu se spominje kao moguca zamena.

 

cak sam procitao da se on dogovorio sa palasom, ali treba palas da zvanicno da pregovara s newcastlom.

 

interesantno je i da su asliju odbili zahtev za kupi 29 % rangersa. cak sam naleteo na trac da je prodao newcastle. bice zanimljivo

 

Navodno je Palace pristao da plati kompenzaciju i Pards ce biti novi menadzer. Jedan od bizarnijih dogadjaja, ne samo ove sezone. Svojevoljno s konja na magarca.

 

Ali sad postaje zanimljivo koga ce Ashley dovesti.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...