Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Ovo što je sad Gibs uradio je za neverovati... Penal kao vrata...

 

Samo bezmudi sudija je spasao Arsenal...

 

Šta je uradio? Što bi rek'o Wenger: "I zidn't zee z incident." Imam danas usrane strimove, a SK je na sudu sa kablovskim operaterima ovdje ima već ihahaj. Prvo vidim kako Alexis nešto maše rukom. Pa u idućoj sceni vidim kako Swarbrick daje nekom žutaća i mislim da je to Alexisu drugi žuti kad ono Coquelin na skroz drugom kraju terena. Onda vidim Adriana kod našeg™ šesnaesterca.

 

@Praslin - fala, fala, ali ovo što sam vidio i pročitao... Ne kapiram Wengera nikako.

 

 

 

Pellegrini < Mancini - like if you agree, comment if you disagree.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Овосезонска појачања Евертона су на нивоу. Двојица данас не играју, а Ето боље да не игра.

Link to comment

sudija govnar

 

Sudija je bio očajan. U prvom poluvremenu je uspostavio košarkaški kriterijum i odsvirao po slobodnom utisku 20-ak prekida. U drugom je naglavačke promenio kriterijum, pustio mušku fucu, ali oštetio nas za čist penal i otfikario 3 boda.

 

U ostalome se slažem. Drugo poluvreme šampionsko. U prvom smo isto bili bolji, ali je Teri napravio grešku kakvu ne verujem da će ponoviti do kraja sezone. Azar je nenormalno dobar igrač plus što konstantno nastavlja da raste.

Link to comment

ali oštetio nas za čist penal i otfikario 3 boda.

 

meni samo nije jasno odakle njemu ideja da da zuti karton fabaregasu. ako vec nije video dobro situaciju (a nije jer bi onda dosudio penal) onda zasto daje zuti karton zbog simuliranja. zuti karton mora da se da ako je sudija jasno video da je bilo simuliranja a ne ovako na nagadjanje.

 

a ako mu je pomocni rekao da je bilo simluiranja onda stvarno nc.

Link to comment

meni samo nije jasno odakle njemu ideja da da zuti karton fabaregasu. ako vec nije video dobro situaciju (a nije jer bi onda dosudio penal) onda zasto daje zuti karton zbog simuliranja. zuti karton mora da se da ako je sudija jasno video da je bilo simuliranja a ne ovako na nagadjanje.

 

a ako mu je pomocni rekao da je bilo simluiranja onda stvarno nc.

 

Trebalo mu za fantasy

Link to comment

meni samo nije jasno odakle njemu ideja da da zuti karton fabaregasu. ako vec nije video dobro situaciju (a nije jer bi onda dosudio penal) onda zasto daje zuti karton zbog simuliranja. zuti karton mora da se da ako je sudija jasno video da je bilo simuliranja a ne ovako na nagadjanje.

 

a ako mu je pomocni rekao da je bilo simluiranja onda stvarno nc.

 

Pa većina sudija se pravi da su uvek sve jasno videli. Isto tako je tebi omiljeni Torres protiv Man Utd dobio drugi žuti zbog simuliranja iako se na snimku jasno videlo da ga Evans sapliće. 

 

Doduše, nekad se prave da jedini na stadionu nešto nisu videli jer im je tako zgodnije. Danas Young vuče nekog Mamuzara™ koji mu beži u kontri, ovaj pada umesto da protrči za loptom i izađe 1 na 1, sudija ne svira ništa - da je video faul, morao bi da pokaže drugi žuti, a nije vreme da se kvari predstava. Opet, nije hteo ni da pokazuje žuti napadaču kad je 100% svestan da nije bilo simuliranje.

Link to comment

Ispravna odluka sudije što je vama. Nogom je Česk tražio kontakt i zasluženo dobio žuti.

 

Dobro, čist penal je karikiranje, ali to što je Fabregas tražio kontakt ne znači da nije penal.

 

Doduše, meni je delovalo da se mali Target stvarno slučajno okliznuo i da nije hteo onako trapavo da startuje. U svakom slučaju ono se svira u otprilike 6 od 7 situacija.

Link to comment

Inace ronjao sam malo po nekoj statistici, DDG je sredinom novembra stigao do svog 50tog clean sheet-a u svojoj 144 tekmi i tako stigao na deobu 10. mesta sa blesavim Bartezom. Prvi i neprikosnoveni je Shmajhel sa 180, ali je zanimljivo da je njemu trebalo samo 108 tekmi za svojih prvih 50 (sto naravno govori o snazi i UTD-a i ostalih). Npr. VDSaru 114 za 50.

Link to comment

Orkestrirana kampanja sa ciljem da se CFC upropasti! Zašto baš sada? Kome to odgovara?

 

“I think it is clearly the result of something that looks like a campaign,” Mourinho said. “In the first match, Diego got a yellow card when it should have been a penalty and a red card at Burnley. A few months later, we lose two points in a match where the penalty is there and Fàbregas gets a yellow card.

 

“Against West Ham, Valencia made a very bad dive at the end of the game and Sam is talking about Ivanovic. What is this? What? Why? Which intention? And today you come here, crucial decision. One of these matches between two good teams, difficult match, crucial decisions and the ref makes a wrong decision.”

 

svtp.jpg

 

Mourinho said that he does not know who was responsible for the apparent campaign but questioned why there is not as much scrutiny when his players are on the end of bad tackles or when their rivals receive favourable decisions.

 

“It’s not against me because I am not on the pitch, but against Chelsea,”

 

“In other countries where I worked, tomorrow in the sports papers it would be front-page scandal because it is a scandal,” Mourinho said. “I think it is a scandal because it is not a small penalty – it is a penalty like Big Ben.”

 

bc51.jpg

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...