Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

I dalje nemam objasnjenje za onu glupost koju je LvG izveo. Ne znam da li se ikada desilo da menadzer u Premijeru tokom oviih praznika u manje od 48h izvede identican sastav. Posebno imajuci u vidu istorijat povreda vecine u posednjih godinu dana. 4 igraca su izasla iz visemesecnih pauza i on ih siluje da igraju 180 minuta u 2 dana. Samo cudom niko nije povredjen (mada i za to treba sacekati bilans). I posle mu losa sreca kriva sto ima 40 povreda ove sezone. Potpuna budalastina danas, tj. diletantizam i neodgovornost prema svojim igracima. 

 

realno, obzirom na to ko je sve povredjen (ako su povredjeni!) drugo nije ni mogao. Ja ne znam sta se desava sa Adnanom, jel povredjen ili u nemilosti™. Jer ako je fit, onda je morao da igra danas. Uglavnom, protiv Stoka mora da se rotira. Pa pocrkace ljudi, Daj bar Di Maria (ili Herrera) da se vrati. Jbt, kupili smo ceo nov srednji red i sad igramo sa istim igracima u sredini ko i prosle godine. 

Link to comment

^Slagacu te, Adnan je imao valjda virus pa nije jos spreman. Znam da nema puno opcija ali tu su mu bili ipak i Rafael, Smalling, Shaw, mogao je bar Evansa odmoriti, gurnuti u vezu nekog od wing-bekova i izvuci Falcaa na klupu pa da se rotira sa RVP-om oko 60. minuta, igrati neki 4-4-1-1. Bar trojicu da je postedeo bolje bi bilo. Ok, Rafa je bio katastrofalan ali ko je to mogao znati :P

Edited by ducca
Link to comment

Treba šutnuti da bi se dao gol. To Čelsi ne radi. Nema veze sa srećom.

 

sto puta je lopta bila u petercu morao je pasti bar neki sut. te se ovaj okliznuo te onaj...jebiga.

 

vidim ima razloga za slavlje navijaca manchestera.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...