Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moćni Liverpul pokorio Turf Moor!

Како сам се људски изнервирао. Гризох нокте као да у последњих 10 минута су играли са Реалом у финалу за Ушатог™.

Edited by porucnik vasic
Link to comment

Ja prespavao drugo poluvreme, probudio se taman na vreme da vidim snimak Sterlingovog gola na kraju. Verujem da se ništa zanimljivo nije desilo osim toga?

Ужас. 

Link to comment

Ja prespavao drugo poluvreme, probudio se taman na vreme da vidim snimak Sterlingovog gola na kraju. Verujem da se ništa zanimljivo nije desilo osim toga?

You did well.

Link to comment

Arsene namjerava sprziti Alexisa tako sto mu ni danas, u objektivno najlaksoj utakmici praznicnog rasporeda, ne daje odmor nego krece u prvih 11. :isuse: Ni Girouda nije postedio - umjesto da ga cuva za Praslina i Najskupljeg™, igrace mu protiv QPR-a.

 

Rosicky i Coquelin u sredini, Cazorla ispred njih, Alexis, Welbeck i Giroud u napadu. U odbrani Debuchy nazad na desnog beka, Mertesackeru se pridruzuje Nacho, a lijevo Gibbs. Mislim da je ovo bila tekma za Campbella i Podolskog, ali eto...

Link to comment

Ja prespavao drugo poluvreme, probudio se taman na vreme da vidim snimak Sterlingovog gola na kraju. Verujem da se ništa zanimljivo nije desilo osim toga?

Ono  što je Minjole radio, nije ni horor... Ono je neopisivo...

 

Definitivno, biće da neki golman dolazi...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...