Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

U skladu s tim bih samo dodao da ovo crno sto viri Welbecku ispod znaka Pume nije noga. :fantom:

 

Tacno. To i Valenciji ljudi misle da iz leve nogavice ide noga, pa se cude sto je ne koristi...

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inace samo da primetim koliki ste vi navijaci najengleskijeg amateri... kukali ste sto Rodzersara ne vadi te Skrtela te Lalanu kad ono ovi ga pospremise sampionski u poslednjoj minuti. Rodzersara je vizionar.

Шкртел је крив само за два гола на утакмици. 

Link to comment

Pa dobro, više je kolektivna odgovornost.

 

Kod prvog potpuno nepotrebno poklonjen slobodnjak, a onda puštanje igrača Arsenala da se tri puta dodaju glavom u i oko peterca, Škrtel koga je naskočio Debuchy je bio samo poslednji od tih duela.

 

Kod drugog takođe opšti zbun, jedno petorica odbrambenih je bilo pred golom protiv samog Girouda, a niko nije ni pokušao da stane ispred njega. Lepo je Arsenal zbrzao kontru, ali ako imaš trojicu štopera za očekivati bi bilo da makar jedan od njh pokuša da zatvori protivničkog centarfora. Škrtel je gledao u loptu, leđima okrenut Giroudu, ostali ne znam gde su i šta su gledali.

Link to comment

Mirror kaže da je Čehov agent rekao Liverpulu da pošalju ponudu. Dosadašnje iskustvo mi govori da se ne nadam previše, ali...

Коначно нешто што би у трансфер политици имало смисла.

Link to comment

Liverpoola, ali ne i Chelsija. Sto bi ostali bez verovatno najbolje rezerve na planeti. Jedino ako mu na racun starih zasluga ne odobre transfer inace nema nikakvog smisla.

Link to comment

Ali bi otvorili prostor pod Platinijevim salary capom da plate npr. Benou™ Kurtou koliko zaslužuje. Golman veteran tog kalibra verovatno ima preveliku platu za sedenje na klupi...

Link to comment

Nije nemoguce. Kao sto smo videli prosle godine Mourinho nema problem da skupo proda kvalitetnog igraca klubovima koje u tom momentu ne vidi kao konkurenciju. Bila bi odlicna akvizicija™ za Pool,jedino sto mislim, takodje znajuci Mourinha, da nema sanse da ga dobiju za kikiriki.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...