Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Liverpool navodno ponudio 8 miliona, Chelsea odbio. Kažu ITK mudraci da se plaše da se ne ispostavi da je novi Sturridge, pa će radije da ga zadrže na platnom spisku da im lepo ne igra.

 

"The situation is complicated by the success of Daniel Sturridge at Anfield following his £12million move from Chelsea. Sturridge has flourished under Rodgers with his value having rocketed and the Londoners fear a repeat with Bertrand."

Link to comment

Nije lepo smejati se tuđem najebu <_< osim ako je Man Utd u pitanju -_- Videćete vi kad Rodžersara™ poslednjeg dana pljune 40 miliona za Vidala i 30 za Reusa i 20 za Rojoa, sve bacajući zlatnike iz džaka sa natpisom "LS"...

 

AKJqW.jpg

 

Bertrand je čovek koga je Chelsea proglasio nesposobnim za premijerligaški fudbal, i sad im nije dosta 8 miliona za njega, to je neverovatno. Još neverovatnije je da je LFC uopšte ponudio tih 8 miliona.

 

Ne znam kakvu statistiku ima Lovren, ali po onome što sam ja video od njega, trebalo je da odgrizu ruku Rodgersu čim je ponudio 20 miliona, a ne da se dalje natežu. Ne znam na koliko ga oni realno cene, tj. koliko misle da mogu da izmuzu od Liverpoola.

 

Remy Lacroix je meni OK napadač ali prilično nepotreban kako stvari stoje, a sigurno ne traži platu na nivou trećeg centarfora. Cenim da će se na Anfieldu provesti otprilike kao Demba Ba na Stamford Bridgeu.

Чекај ови лудаци и даље не одустају од ове тројице'?

Link to comment

Remy je praktično potpisao, već je u Bostonu sa timom samo još nije prošao medical (što nije formalnost za njega jer se ne zna u kakvom mu je stanju srce). Od Lovrena ne odustaju, ali izgleda da nisu ni poslali novu ponudu nego čekaju da se Southampton predomisli i ljubazno prihvati 20 miliona koji su još na stolu. Za Bertranda ne znam, poslednje što se čulo je da ih je Chelsea odbio, valjda neće pokušati opet ako im stiže na pozajmicu onaj mali jorgandžija... koji je doduše desni bek a ne levi, ali šta je to za Rodgersa.

Link to comment

Remy je praktično potpisao, već je u Bostonu sa timom samo još nije prošao medical (što nije formalnost za njega jer se ne zna u kakvom mu je stanju srce). Od Lovrena ne odustaju, ali izgleda da nisu ni poslali novu ponudu nego čekaju da se Southampton predomisli i ljubazno prihvati 20 miliona koji su još na stolu. Za Bertranda ne znam, poslednje što se čulo je da ih je Chelsea odbio, valjda neće pokušati opet ako im stiže na pozajmicu onaj mali jorgandžija... koji je doduše desni bek a ne levi, ali šta je to za Rodgersa.

Флано је одиграо одлично то по левој страни. Ја збиља не знам чему тај Реми.

Link to comment

Стариџева резерва. Колико е утакмица прошле године Данијел играо свих 90'?

Link to comment

Стариџева резерва. Колико е утакмица прошле године Данијел играо свих 90'?

Па за то је ваљда дошао репрезентативац и локални херој...

Link to comment

bice remy iznenadjenje kao sturridge prosle sezone. ako se to moze nazvati uospte iznenadjenjem.

 

btw sto se tice bertranda, nije bas ludost sto ga ne prodajemo za 8 milki, ipak nam treba u rotaciji, ako ode ostajemo sa 3 beka...ako ne racunamo akea i slicne klince.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...