Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

De je Weenie, jel živ? :D

 

Drago mi je što brinete, ali Weenie od kako je počeo da pije Tritace za pritisak i Binevol za srce, može čak i Rodgersove izmene da gleda sa mirom jednnog Bude. There is peace in the universe -_-

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Води га кући да те забавља. Мислим ако волиш тај неки перверзни циркус. Он није ни за Звезду овакву каква еј.

Последњи пут га видели у Хитној. :s_c:

Ne ne, poručniče. Nisi razumeo. :)

Link to comment

Zaslužio je Liverpul i više ali daj šta daš. Vidi se napredak u igri kao i bolan manjak Staridža tj centarfora. Naravno probleme u odbrani i na golu ne moram ni da naglašavam

Link to comment

Zaslužio je Liverpul i više ali daj šta daš. Vidi se napredak u igri kao i bolan manjak Staridža tj centarfora. Naravno probleme u odbrani i na golu ne moram ni da naglašavam

Проблем у одбрани постоји само две и по године. Стрпљења. :fantom:

Link to comment

Mda, verovatno je manjak Stukija razlog zbog kog mrtvi Arsenal cepa kontre kroz sredinu, i kod svakog prekida igra glavomet u petercu.

 

Ali da bi dobro legao umesto apsolutno beskorisnog Ljaljane, legao bi.

Link to comment

Ništa logičnije nego braniti 2:1 sa igračem više protiv objektivno lošijeg suparnika. Na kraju Cazorla i Monreal mogli riješiti utakmicu no obojica pucali umjesto da dodaju.

 

Sve u svemu, kako se igralo, dobro se prošlo. Bez veznog reda ne ide (Ramsey, Wilshere, Arteta, Rosicky). Čim je Wenger izvadio Girouda, znao sam šta će biti na prekidima.

Link to comment

Ništa logičnije nego braniti 2:1 sa igračem više protiv objektivno lošijeg suparnika. Na kraju Cazorla i Monreal mogli riješiti utakmicu no obojica pucali umjesto da dodaju.

 

Sve u svemu, kako se igralo, dobro se prošlo. Bez veznog reda ne ide (Ramsey, Wilshere, Arteta, Rosicky). Čim je Wenger izvadio Girouda, znao sam šta će biti na prekidima.

Објективно претерујеш. Ливерпул данас није био лошији.

Link to comment

Sad gledam na NBC-iju, defanzivna igra Arsenala je gora čak i od naše™, a to nije lako...

Зна се ко је лидер™ у тој категорији. -_-

Link to comment

Зна се ко је лидер™ у тој категорији. -_-

 

Pa ne, ti imaš kod nas, igrači su uglavnom gde treba ili recimo 2-3 metra out of position, ali onda ili nema pritiska, ili su spori da zatvore (slučaj Evans i, u manjoj meri, Smalling). Ili su totalno van pozicije, ali to je zato što su se zaleteli napred (Jones i Rojo). Arsenal, čovek im stoji na 20 metara od gola, 10 metara oko njega nema nikoga. Bar 4-5 puta. Ja ne znam šta rade na treninzima, Bould, ko im je zadužen za to.

Link to comment

Pa ne, ti imaš kod nas, igrači su uglavnom gde treba ili recimo 2-3 metra out of position, ali onda ili nema pritiska, ili su spori da zatvore (slučaj Evans i, u manjoj meri, Smalling). Ili su totalno van pozicije, ali to je zato što su se zaleteli napred (Jones i Rojo). Arsenal, čovek im stoji na 20 metara od gola, 10 metara oko njega nema nikoga. Bar 4-5 puta. Ja ne znam šta rade na treninzima, Bould, ko im je zadužen za to.

А ову рапсодију у нашој одбрани као би описао?

Link to comment

А ову рапсодију у нашој одбрани као би описао?

 

ja kod vas™ više vidim problem u sredini terena tbh, mnogo lako vas™ se prolazi... To kad nema Lovrena, kad on igra on je jednostavno tip igrača za Burnley. At best. 

Edited by MancMellow
Link to comment

Naravno da je primarni problem u sredini, bio je i prošle godine, ali je King Brenny ipak pokušao da reši stvari slanjem najboljeg štopera u Brondby za džabe i kupovinom Lovrena za 20+ miliona. 

 

Plus misterija zvana Emre Can, kome izgleda sledi karijera 1 Bebea.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...