Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

A Sterling zabio još jedan, ovog puta bez Markecove pomoći :o

 

Dršte gaće, Arlekinovci...

 

Bournemouth igra jedinu moguću igru protiv koje čak i Rodgersov raspali tim može da dominira - potpuno pasivan bunker, totalna neefikasnost u kontri, komični solo performansi u odbrani.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Ne znam bas da ima previse logike u stavljanju najjaceg tima u COC-u 4 dana prije utakmice sa konkurentom za mjesto u Ligi prvaka, ali dobro.

Konkurenciji za šta?

 

Si ti lud bre... L'pool da završi 6-7 i da se lupaju nogamau dupe od sreće...

Link to comment

Konkurenciji za šta?

 

Si ti lud bre... L'pool da završi 6-7 i da se lupaju nogamau dupe od sreće...

 

Ne baš, ova sezona je takva da je apsolutno sve moguće i ništa nije isključeno. Eno pogledaj samo Njukasl, od pozicije ispod crte, do pozicije za LŠ (i nazad :lol:).

 

Mislim da će ovo biti sezona sa najviše promena otkako pamtimo, eto, zar nije Čelsi imao 8 poena prednosti u jednom momentu, a sada ih jedan poraz deli od prepuštanja prvog mesta Sitiju. 

 

Naravno, ovo za nas™ važi pod uslovom da se dovedu prava pojačana. Ne znam da li će galvanizacija™ opet da upali.

Link to comment

Konkurenciji za šta?

 

Si ti lud bre... L'pool da završi 6-7 i da se lupaju nogamau dupe od sreće...

 

Sve je moguće, što reče copi. Arsenal nikako da uhvati ritam pobjeda, Wenger ima više odbrambenih i veznih igrača u bolnici nego na raspolaganju, Koscielny (najbolji Arsenalov igrač u posljednjih godinu i po dana) ima upale tetiva koje ga ubivaju, Mertesacker bez njega igra 40-50 posto slabije, a sudije su ove sezone uglavnom bile 12. suparnički igrač, i to bukvalno od prvog kola.

 

Liverpool nije puno lošiji tim od Arsenala (trenutna razlika je 5 bodova), protiv Uniteda su surovo kažnjeni za gađanje De Zemlje™ (baš kao i Arsenal prije par sedmica), a to nije više pitanje odlaska Suareza, dolaska Budalotellija i nedolaska top-igrača u vezni red nego ozljede Sturridgea (recimo, United su prošle sezone na Anfieldu dobili 1:0 iako nije igrao Suarez zbog grižnje™ Ivanovića). Druga je stvar što mi nije jasno, ali nikako, zašto Rodgers manje-više najbolji tim drži 90 minuta na terenu u Liga-kupu protiv tima iz Championshipa, a igraju za 4 dana protiv Arsenala koji u utakmicu ulazi sa 8 dana odmora.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...