Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Nisi napisao, ali kad napišeš da neće biti ni u top 4, to valjda znači da bi realan cilj trebalo da bude negde više, dakle sam vrh tabele? Da je realan cilj mesto u top 4 (kao što je teoretski bio), morao bi da napišeš da neće biti ni među šest, osam, ili koliko već.

 

 

Ni u top cetiri znaci da ce biti od 5-20 mesta.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cestitam navijacima Uniteda na jucerasnjoj pobedi,nikada nije kasno.To sto im je golman bio najbolji igrac ne umanjuje pobedu,ko nam je kriv sto su nasi "napadaci" nesposobni da ubace loptu u go.Takodje ni to da li smo primili neregularan go ili ne nema veze.Izgubili bi u svakom slucaju.Mozda nisam uocio dobro,gledao sam samo II poluvreme,ali u LFC je najbolji bio golman.Jeste primio tri komada,ali nije imao katastrofalne greske.Ako je on najbolji...

Link to comment

Meni recimo Jones uopste nije ulivao poverenje. Kod prvog gola bih i ja onako reagovao, moguce je da ne bi odbranio ni da je procitao Runija ali ono lupetanje u desno je smesno. Anticipacija nula. Pa da je sutnuo u suprotni ne znam ni da li bi lopta dosla do gola od one guzve, a leva strana gola prazna plus nijedan igrac na putu izmedju Runija i gola. Morao je bolje. Ni treci gol ne znam gde je otisao i sta je radio 7-8m od gola, potpuno se izgubio.

 

Inace pale optuznice u Spaniji za namesten kec Saragosa-Levante 2011. kojim je domacin ostao u ligi. Optuzeno svih 22 igraca i treneri. Navodno klub uplatio svojim igracima lovu a oni prebacili svako po kolegi iz Levantea. Herera medju doticnima, preti mu prdekana. Man Utd = krava muzara :sleep:

Link to comment

Rpdgersara odmara Balua i velškog Xabija za Arsenal, čuvaj se Arle.

 

Na moćni Bournemouth ide sa nekom... kombinovanom postavom. Championship širi svoje grane da privati sredovečne L'pulđane:

BRMTH.jpg

Link to comment

Wilson dribla Lovrena, Škrtela, Jonesa, i plasira pored gola... u četvrtom minutu :Hail:

 

Ipak, Sterling se ošišao do glave. Sad će verovatno da počne da finišira kao Henry. Ali Thierry, ne John.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Marković :Hail: Praktično namestio prvi gol posle 52 vezana dodavanja, a sad evo i sam postgao jedan.

 

LFC je postigao dva vezana gola! Na istoj utakmici! Nije (još) primio nijedan! Povratak (vice)šampionske forme, Brendanara for England!

Link to comment

Rpdgersara odmara Balua i velškog Xabija za Arsenal, čuvaj se Arle.

 

 

 

Nama™ je bio upitan Chamberlain, sad valjda kažu da će biti OK za nedjelju.

 

Ako nisi bio siguran na šta liče dresovi Liverpoola za iduću sezonu, evo jednog nesuđenog igrača Liverpoola da ti pokaže.

 

1415734020923_Image_galleryImage_SNACHEZ

Edited by ArleKino
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...