Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Kako kenja ova budala o DDG, pola čudesnih intervencija je bio napucan.

Dobro sad, treba uzeti u obzir i dobro postavljanje, iako su mahom šutirali po zemlji u njega

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ozbiljan si?

 

Ma dobro je branio, ali Balotelijev šut je bila jedina stvarno teška odbrana (ona koji je odbio na prečku, ne ona beda posle). Ono što su Sterling i Henderson zakotrljavali može da završi u mreži samo ako se golman izmakne.

 

Očekivan rezultat, neočekivano funkcionalan LFC u prvom poluvremenu.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Posto je i golman igrac, prosto bolji smo™. Plus imamo igrace koji umeju da daju gol. 

 

A sad - negatives: Evans...j...m li mu sve po spisku, slavicu dan kad ga prodaju. Ima 3 brainfarta po utakmici, teska budaletina. 

Edited by MancMellow
Link to comment

A sad - negatives: Evans...j...m li mu sve po spisku, slavicu dan kad ga prodaju. Ima 3 brainfarta po utakmici, teska budaletina. 

 

Dejan Lovren. I rest my case.

Link to comment

@Weenie

 

Koliko puta vidjas pravovermnu reakciju golmana da spuste goleno na zemlju i zatvore put lopti kroz noge (ono kao u futsalu)? Sto se tice napucavanja napucala ga je lopta onda kad je u prvom poluvremenu lopta pogodila njegovu petu (mislim da je Sterling sutirao levo iskosa).

 

Kerik i Felaini odradili gro posla, cak je i Runi bio povuceniji pa je Mata na momente delovao kao iz onih zlatnih dana u Chelskiju. Kerik perfektan, mislim da je ova tekma bila na nivou one Ramirezove kada je Chelski tukao UTD na Stamordu (mislim 2:0 pre jedno 3 godine).

 

edit: Kao sto sam prognozirao Live ce biti ovosezonski Totte posle prodaje najboljeg igraca i dovalcenja 5+ prosecnih igraca, tj. ni u prva 4.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Ja sam malo gledao Man Utd ove sezone, ali čak i samo na osnovu MOTD, De Gea je ove sezone imao bar jedno četiri bolje partije od ove, i gomilu stvarno spektakularnih odbrana. To što mu nije prošla lopta kroz noge (upućena brzinom od 2 km/h) teško da je dovoljan razlog za "čuuuudesna intervencija, začaaarao je mrežu" padanja u nesvest.

 

Inače, hrabra ti je bila prognoza da LFC neće završiti "ni u prva četiri", kao da se neko nadao tituli...

 

Edit: Carrick manje-više, mene je impresionirala činjenica da je Žbunokosi dobio bukvalno svaki duel. Rodgers je valjda očekivao da Allen nešto uradi protiv Fellainija :isuse: Onaj Turčin mu čami na klupi mesecima, od kako je dao gol Čelsiju nije video terena, a sredinom dominiraju Allen, Lucas, i ostali titani.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Ja sam malo gledao Man Utd ove sezone, ali čak i samo na osnovu MOTD, De Gea je ove sezone imao bar jedno četiri bolje partije od ove, i gomilu stvarno spektakularnih odbrana. To što mu nije prošla lopta kroz noge (upućena brzinom od 2 km/h) teško da je dovoljan razlog za "čuuuudesna intervencija, začaaarao je mrežu" padanja u nesvest.

 

Inače, hrabra ti je bila prognoza da LFC neće završiti "ni u prva četiri", kao da se neko nadao tituli...

 

Edit: Carrick manje-više, mene je impresionirala činjenica da je Žbunokosi dobio bukvalno svaki duel. Rodgers je valjda očekivao da Allen nešto uradi protiv Fellainija :isuse: Onaj Turčin mu čami na klupi mesecima, od kako je dao gol Čelsiju nije video terena, a sredinom dominiraju Allen, Lucas, i ostali titani.

 

Hrabra ili ne, ali tim koji zavrsi drugi, i odriga sjajnu sezonu gde bukvalno u fotofinisu izgubi titulu, je tim od kog se ocekuje znacajnija uloga u sledecoj sezoni. Da su pare pametnije potrosene nisam siguran da bi ti tako pljuvao Rodzersaru.

Link to comment

sterling ima realizaciju kao škuntelar :lolol:

Prije bih rekao kao Lazar Marković ili Žervinjo. Katastrofa!

 

Slažem se sa Vinijem što se tiče njegovih prilika. Traljavi šutevi i ne treba uzdizati tu DDG bez potrebe.

Link to comment

Naravno da je moglo bolje od ovoga, ali nije moglo bolje od onakve prošle sezone. Onaj Suarez je nažalost nezamenljiv, čak i da je Sturridge ostao zdrav i bio u vrhunskoj formi cele sezone moralo bi do nekakvog pada da dođe. Očekivati napredak i osvajanje titule posle prodaje najboljeg igrača u ligi bilo bi... apsurdno.

 

Edit: @Coltrane

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

@ Weenie

 

Nigde nisam pomenuo bolju igru ili osvajajnje titule, ali da se pravi tim za top 4 svakako. Ipak videvsi vasa™ pojacanja sve je vodilo ka kanalu. Pa koliko sam samo postova napisao kontra Emre Cana :D?!?

Link to comment

Nisi napisao, ali kad napišeš da neće biti ni u top 4, to valjda znači da bi realan cilj trebalo da bude negde više, dakle sam vrh tabele? Da je realan cilj mesto u top 4 (kao što je teoretski bio), morao bi da napišeš da neće biti ni među šest, osam, ili koliko već.

 

Can ne može da bude gori od Allena i Lucasa, jednostavno je nemoguće. Da ide okolo i pokušava da saplete saigrača sa loptom, opet bi manje štete nanosio nego ta dvojica. Ne mogu to da razumem, celog jednog igrača dovedeš da ojačaš najslabiji deo tima, i onda namerno samo njega ne stavljaš u tim, a sve ostale nove guraš kad god stigneš, od Morena i Manquilla preko Lallane i Llamberta do Markeca i Balua :isuse:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...