Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Tolerisao se Rajli, tolerisao se Veb. Zato Englezi kao reprezentacija nikada ništa neće uraditi, karma.

 

+1000000000000

 

Riley se i dalje toleriše. On je glava PGMOL-a.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Svaka čast Mančesteru na poluvremenu.

Ipak ne mogu da se otmem utisku da su oba tima u manjoj ili većoj banani. Liverpool trenutno u nešto većoj.

 

Ova tekma ne može da se poredi sa derbijima od pre par sezona. U odnosu na Real vs Barsa, ovo je nula. Dobro je što ni Liv ni Manč ove sezone neće biti u prilici da igraju sa ovim ekipama.

Link to comment

Verovatno je bio ofsajd, tj i meni se cini da je RVP dotakao loptu. Mi smo™ bas onakvi kakvi sam mislio da cemo biti (nista posebno), ali vi ste™ losiji, iako "zivahni". Sansa za LFC je da umuvaju gol, neko od ove cetvorice dobije drugi zuti, i onda do kraja jos jedan eventualno. 

Link to comment

Dobro je što ni Liv ni Manč ove sezone neće biti u prilici da igraju sa ovim ekipama.

 

Jes' vala, moglo bi se desiti da, štajaznam, Real dobije 3:0 na Anfieldu...

Link to comment

Upravo to, da se nije tolerisao, ne bi mogla ova sramota danas da prolazi. Mislim ne samo ovo DANAS već generalno.

 

Mislim da se i Sterling propisno osramotio danas.

 

edit: Evo i Balotelija, crveni iz keca u kec.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Ma pusti ga Arle, ta se verovatno nije igrala na Anfieldu, da se igrala na Anfieldu bilo bi 3-0 za Liv™.

 

Verovatno je bio ofsajd, tj i meni se cini da je RVP dotakao loptu. Mi smo™ bas onakvi kakvi sam mislio da cemo biti (nista posebno), ali vi ste™ losiji, iako "zivahni". Sansa za LFC je da umuvaju gol, neko od ove cetvorice dobije drugi zuti, i onda do kraja jos jedan eventualno. 

 

Atkinson začudo nije mnogo loš danas, pokazuje kartone dosta smisleno za svaki start s leđa ili očigledan nameran faul. (To što biste vi™ hteli da je svaki Škrtelov bodiček žuti, to je samo vaš™ problem.)

 

Kladim se da će sad da krene očinsko opraštanje drugog žutog, i na kraju će da isključi nekog zbog prigovora.

 

4-1 konačan rezultat.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...