Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Kakve veze ima skor u Milanu, ako se uzima kao aksiom da su danas obojica beskorisni (ali jedan nekad nije bio)?

 

Jesi li ti proverio kakav je skor imao Sturridge prošle sezone u EPL?

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa ima veze jer je jedan bas otisao odatle a drugi mu zauzeo mesto. ne treba bolji pokazatelj koji igrac koliko vredi i koliko je dobar. evo uporedjujemo igraca za kojeg se platilo 20 miliona evra i igraca kojeg niko ne zeli u ekipi. 

 

 

jedna sezona sturridgea, gde je citav tim igrao iznad svojih mogucnosti. dok balotelli nije dao 10 gola u sezoni samo jednom u poslednijih 7 godina.

 

 

pricali smo vec o balotellijevoj situaciji u liverpoolu. previse se kenja po njemu. obicno to zasluzuje ali ne u tolikoj meri.

Link to comment

Ниси.

 

Ok

 

 

Juzni - nastao fudbal (zvanicno, moderni)

Juzni - not posh

Severni - posh (delom)

Severni vs East Lancs - klasne razlike, gledanje sa visine

 

to je bilo to

Link to comment

@Manc: :Hail: Ja bih čitao knjigu na ovu temu da je napišeš, majke mi, ali nemoj samo da izjednačuješ popkulturni identitet sa besmisleno budženim fudbalskim rivalitetom. Neki stepen neukusne agresije u lokalnom rivalitetu je uvek bio prisutan, ali to Man Utd i LFC nikad nisu bili, ma koliko neki komentatori/najavljivači povremeno trubili o "derbiju severozapada", to je fiktivna konstrukcija.

 

Paaa, ono, mislim da je to bas onako malo "srednjeklasno" ili "nizesrednjeklasno" rivalstvo, posto recimo tamo jos negde od druge polovine 70-tih i naravno 80-tih najcuveniji ispadi Red Army i MIB nisu bili sa Scouserima (kako su se bese zvali...nesto Uchreens, tako nesto, zaboravio sam) - a to je neki "talog" obe grupe navijaca. Ono sto (sada) mislim da je budzeno to je ono povezivanje sa industrijskom revolucijom i bla bla... Ok, da, tada je bilo necega, ali sam u medjuvremenu provalio da se na silu povezuje sa rivalstvom sa kraja XX veka i sadasnjim. 

Edited by MancMellow
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...