Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gary Neville kaze da Rodzersara nije dovoljno potrosio u prelaznom roku, samo 40 mil e, ne racunajuci novac od Sukijeve prodaje.  :o

 

mnogo volim te velike™ klubove koji da bi nesto osvojili moraju da kupe igraca od 80 mil e.

Edited by Sundance Kid
Link to comment

Pa da, kad prodaš igrača za 100 miliona to se nigde ne računa, moraš odmah da potrošiš 150.

 

A ti ćuti, vama™ dominira igrač vredan minimum 35 miliona koga ste™ Rodgersari platili koliko, 12? <_<

Link to comment

Arsenal-Newcastle - 7+ u najavi. Koliko znam, gostima ce faliti Coloccini docim ce Arsenal biti bez Chambersa, Koscielnyja, Monreala, Walcotta, Ozila, Rosickog i Wilsherea. Kakvu odbranu Wenger moze sastaviti obzirom da je i najbolji omladinac Hayden ozlijedjen, pitanje je. Ramsey je takodjer upitan za subotu mada mi se cini da ce se on oporaviti.

Link to comment

Arsenal-Newcastle - 7+ u najavi. Koliko znam, gostima ce faliti Coloccini docim ce Arsenal biti bez Chambersa, Koscielnyja, Monreala, Walcotta, Ozila, Rosickog i Wilsherea. Kakvu odbranu Wenger moze sastaviti obzirom da je i najbolji omladinac Hayden ozlijedjen, pitanje je. Ramsey je takodjer upitan za subotu mada mi se cini da ce se on oporaviti.

 

Jebote, kako vam™ uspeva... pa ko ce da igra u centru odbrane, Ramsey?

Link to comment

In other news, novi, veliki, massive, trening centar jedne od ispostava vlasnika Etihada sadrzi i neke do sada revolucionarne detalje u prostorijama tog tima

 

 

On the second floor the lounge has comfortable chairs, sofa, widescreen HD TV, high tables and stools, a pool table, and pictures of players, while the refectory has a 56-seat auditorium where the squad watch training clips filmed by a pitch-side weather-proof cart that can be stopped during a session for Manuel Pellegrini, the manager, to offer instructions.

 

Player care includes a pigeonhole for each and UK tax and social and driver awareness posters. One of the latter currently displayed shows players who have suffered drink and drug problems with Paul Gascoigne, Paul McGrath and Garry O’Connor depicted.

 

:thumbsup:   :yucky:

Link to comment

Gary Neville kaze da Rodzersara nije dovoljno potrosio u prelaznom roku, samo 40 mil e, ne racunajuci novac od Sukijeve prodaje.  :o

 

mnogo volim te velike™ klubove koji da bi nesto osvojili moraju da kupe igraca od 80 mil e.

 

A kako inace da budes konkurentan Cityu i Chelskiju?

 

 

Drugar koji je ziveo u HOL je dobio info od njegovih holandeza da su u zadnjih mesec dana Vidic i LVG vidjeni u neko fensi restoranu i da se vec suska da je Vidarin povratak na OT gotova stvar. Naime™, LVG je imao "dzentlmenski dogovor" da dobije odresene ruke po dolasku na OT (zato i trosenje kao da je pijani Škot) i da u slucaju da ne uradi nista do polusezone ode bez obestecenja. E sad verovatno se trece mesto u ovakvim uslovima smatra dobrim rezom pa se saradnja nastavlja, uz dodatni januarski "dzeparac". Bilo bi lepo videti © na OT, meni je iskreno bilo zao sto je i odlazio na prvom mestu.

Link to comment

Naime™, LVG je imao "dzentlmenski dogovor" da dobije odresene ruke po dolasku na OT (zato i trosenje kao da je pijani Škot) i da u slucaju da ne uradi nista do polusezone ode bez obestecenja. 

 

 

Malo mi je neverovatno da klub sebi može da dozvoli da neko npr potroši 200 miliona i onda da bude šutnut posle pola godine (što je moglo da se desi, jelte). Deluje mi kao preveliki rizik.

Link to comment

In the other news, kao potencijalna zamena za Rodžersaru™, pominje se Čolo.

 

I to mi je malo u domenu SF, iz trenutne perspektive. Eventualno na kraju sezone, ako ovaj ništa ne uradi.

Link to comment

Cela tema nam je SF, ona rasprava da li su bolji Englezi ili Španci je kao večito pitanje Star Wars ili Star Trek.

 

Pominjao se i Klopp za LFC ili Arse donedavno, trener nekog tamo 14. tima u Bundesligi, zaboravio sam kako se zovu...

 

A kad već izmišljamo, kažu da će Wenger da ponudi an arm and a leg za Pogbu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...