Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

To ti kažem. Nego, kakva je to novotarija sa Alanom Fordom na avatarima, numem više da vas raspoznajem, da se nije Middleu nešto desilo? :unsure:

 

 

Banovalo ga-ukljuci se u podrsku drugu Middlu

Link to comment

Zbog tri dana? :blink: Već vas ima bar dvojica, dok se skupi treći istekla mu kazna :D

 

Ne znam šta je sad uradio, ali prošli put se onim govnarijama o karmičkim osvetama za ubijanje navijača na Hejselu odrekao moje potencijalne podrške, jbg.

Link to comment

G. Neville sumirao utakmicu: ‘United got away with murder’  :fantom: 

 

Ocajno izgledamo, i dalje ne verujem da su sinoc legla 3 boda. Jos manje da je vezano 5 pobeda. Bojim se da ce sve ovo doci na naplatu uskoro, nadam se samo da se to ne desi za vikend...  :unsure:

Link to comment

Gledaću jer volim da patim -_-

 

Naravno da može da se desi da LFC pobedi, ali za to treba previše stvari da se poklopi. Liverpool trenutno nema raspoloženog igrača, ali bukvalno jedan ne može da se navede. Za Jedinstvo™ su ipak tu i DDG, i Rooney, i RVP, čak i raspomamljeni Žbunokosi, a možda se i Di Maria oporavi.

 

Možda se nešto promeni na bolje za LFC posle večerašnje utakmice, ali nešto sumnjam. Deluje mi kao da su igrači razvili imunitet na Rodgersove motivacione taktike i sad mahom otaljavaju posao. Svaka izjava koja stigne iz kluba prosto odiše nekakvom nezdravom atmosferom, teško mi je da poverujem da će sad sami sebe da pokrenu...

Link to comment

Plus vi imate 1 tezak, da ne kazem odlucujuci, mec sa bugarskim velikanom. Mi™ cemo za to vreme izigravati deda mrazove u nekoj od bolnica ili charity institucija :fantom:

Link to comment

Gledaću jer volim da patim -_-

 

Naravno da može da se desi da LFC pobedi, ali za to treba previše stvari da se poklopi. Liverpool trenutno nema raspoloženog igrača, ali bukvalno jedan ne može da se navede. Za Jedinstvo™ su ipak tu i DDG, i Rooney, i RVP, čak i raspomamljeni Žbunokosi, a možda se i Di Maria oporavi.

 

Možda se nešto promeni na bolje za LFC posle večerašnje utakmice, ali nešto sumnjam. Deluje mi kao da su igrači razvili imunitet na Rodgersove motivacione taktike i sad mahom otaljavaju posao. Svaka izjava koja stigne iz kluba prosto odiše nekakvom nezdravom atmosferom, teško mi je da poverujem da će sad sami sebe da pokrenu...

 

Ja srecom preskocih gledanje i novo pacenje.Patim godinama,ma sta godinama decenijama :isuse: Jedini uzitak je bio Istambul.Cak i ne kukam,kao ovi sto odigrase jednu sezonu lose,pa udri u kukanje.Mada im kuknjava donese trece mesto,sto im je verovatni limit ove sezone.Bez Sir Alexa,trenercine,i ne moze vise.

Ne znam sta moze da pomogne LFC-u,posebno posle sinocne tekme.Rasprodati,vecinu,i kupiti nove i nije neko resenje.Smeniti trenera,verovatno ni to.Videcemo sta ce biti do kraja godine i da li ce neko doci u januaru.

Navijam da City ispadne iz Lige Sampiona i posveti se odbrani titule,sto je bilo neverovatno do pre nekoliko kola.

Link to comment

Ispade Liverpul. :( Svaka cast Partizanu sto je Lazara zavalio za dobre pare...

 

 

Nego, kakav je raspored sad Sitiju bez Aguera? Moze li gdje bodove da prospe? Opasno je prisao Specijalnom i Perfektnom!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...