Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

...

 

Bujrum nazad! :)

 

Juče se nešto pisalo kako bi Veliki Debeli Ružni Sam mogao potrošiti koji dinar na Carla Jenkinsona pa eto, možda vam™ prelazni rok još uvijek nije gotov. (Ovog puta nije moša kao sa Djourouom i Gervinhom, stvarno su nešto pisali o Jenkinsonu i West Hamu. :D )

 

Ne znam kako ćete™ bez Joea Colea kojem se ispunio životni san da igra sa Phillippeom Senderosom. Na nekim staaaaaaaaaaarim menadžerima su mi njih dvojica bili okosnica šampionskih timova.

 

Zarate je, najblaže rečeno, budala. U Laziju je tokom prve sezone dao hrpu fantastičnih golova da bi kasnije izblijedio i ugasio se. Uhvaćen je kako mjeri kukuruz™ desnom rukom, a izgovor mu je bio da ne zna ko su bili Hitler i Mussolini. :isuse:  Sa loptom, s druge strane, zna sve živo, odličan je pucač i tehničar.

 

 

Fulham nastavlja slagati ekipu za budućnost - kupili su Thomasa Eisfelda od Arsenala. Šteta, mali nije loš, ali očito pravu šansu u Arsenalu ne bi dobio još dugo, dugo vremena.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

@Mercuzzio

 

Vi™ ste se najvise pojacali i to dugorocno, sto ste, mislim, konacno resili pitanje trenera. Dobili ste mladog (well, za taj posao), i mislim veoma talentovanog menadzera. 

Edited by MancMellow
Link to comment

S Pevcima aka Mamuzama se nikad ne zna. Ako ne dovedu nekog krstenog spica za pocetak nemaju se puno cemu nadati. A ima rupa i u drugim linijama...

Link to comment

Ala se Stoke nakrcao sa napadacima... Krkic, Odemwingie, Arnautovic, Walters, Jerome, Crouch.

 

krauca ce ari da kupi, jer mu posle par flasa viskija deluje ko idealna zamena za remija...

Link to comment

Ari ima najboljeg napadacha PL, Bobija Zamoru... Lepo rekao Ari da je hteo da se malo odmori od fudbala, da ode iz QPR, a onda je Bobi dao gol.

Link to comment

Andy Carroll ponovo povredjen. i to izgleda do novembra. :isuse:

Џаст лајк мај дримс... То је прави чекићарски центарфор!

 

Иначе, сваки Керолов гол за Вест Хем је коштао 9.5 милиона фунти.

Edited by Прслин
Link to comment

S Pevcima aka Mamuzama se nikad ne zna. Ako ne dovedu nekog krstenog spica za pocetak nemaju se puno cemu nadati. A ima rupa i u drugim linijama...

Kod AVB-a je osnovni problem bio visoka zadnja linija, a ako dolazi Oblik™ iz Labudova, to znaci da se pojacavaju na jedinom mjestu u odbrani koje ne trebaju dirati.

 

Sto se spica tice, glavni problem u prosloj sezoni su im bili nedostatak uputstva za koristenje Soldada i opcenito anemicna igra krila kojima, opet, bekovi nisu pomagali ni najmanje. Mozda me Pochettino uvjeri da je Chadli fudbaler, a Townsendu pomogne da ne ostane very poor man's Arjen Robben. Vertonghenu mora naci konacnu poziciju i postaviti zadnju liniju u skladu sa njegovim limitima.

 

Nego, ko je ovaj Micanovic sto je dosao kod nas™ na probu?

Link to comment

^ Откад је за стално прешао из Ливерпула.

 

HamburgHammer wrote:

Might be cheaper in the long run to arrange some kind of hit on Carroll and terminate him.

 

:lol:

Link to comment

Pominje se Bešić ozbiljno kao opcija za Everton. Ne verujem da bi u prvoj godini mnogo igrao, ali kul mi je svaki taj transfer za kusur™ nakon Svetskog, huge step forward za dečka, ne ide se svaki dan iz Ferencvaroša u Premiership.

Link to comment

Sto se spica tice, glavni problem u prosloj sezoni su im bili nedostatak uputstva za koristenje Soldada

Pa da, nisu dovoljno padali u 16 ne bi li ovaj dao 15 golova iz penala :sleep:
Link to comment

Pa da, nisu dovoljno padali u 16 ne bi li ovaj dao 15 golova iz penala :sleep:

Sto neko napisa onomad, njegovo ime nije Roberto Soldado nego Roberto Soldado (pen). :D

 

 

EDIT: navodno je i Liverpool zaganjao Vidala.

Edited by ArleKino
Link to comment

U Americi crtamOrasijevi protiv FC Dunkin Donuts, 0-0 na poluvremenu, sumnjam da ću moći da odgledam i drugih 45 ove sirotinjske zabave... 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...