Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prvi put otkad znam za sebe da sudija ne svira faul nego dosudi indirekt za igraca koji fauliran pada i u padu uzima loptu da bi sto pre izvro faul. Sad mi je lakse, kad sam i to video.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

samo je pitanje dana kad će ova žbunoglava majmunčina nekome oko da istera. ne prođe utakmica da nekome ne uleti lakat u glavu bez ikakve potrebe, nije mi jasno kako ne dobija crveni.

Link to comment

Kad ne gledaš LFC, Sterling to konstantno radi i naravno da svako malo sviraju za protivnika. Bezobrazan je žestoko, dete kreten.

 

Edit: Mislim na hvatanje lopte da bi se naterao sudija da svira faul, ne na laktanje u glavu :D

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

pošto je vidim u modi da se kače stari postovi kad ispadne da si u pravu, ajde da i ja uskočim u taj voz

 

Krajnje je vrijeme da se mi uključimo u borbu za titulu, a preksutrašnjom pobjedom već smo jednom nogom u LŠ  :fantom:

Link to comment

Kad ne gledaš LFC, Sterling to konstantno radi i naravno da svako malo sviraju za protivnika. Bezobrazan je žestoko, dete kreten.

 

Edit: Mislim na hvatanje lopte da bi se naterao sudija da svira faul, ne na laktanje u glavu :D

 

Ma ne zezaj bre, to stvarno prvi put vidim.

 

Peta pobeda za redom, samo 1 poraz u zadnjih 10 tekmi. Da ponovim 1 DC i zdravlje i titula je nasa™ :fantom:

Link to comment

Ne zezam, ja sam samo ove sezone bar dva puta video da Sterlingu u tim situacijama sviraju handball, i još X puta da sviraju faul kad je uzme u ruke.

Link to comment

Eto, Kunovim komšijama se otvara put do prestižnog drugog mesta na tabeli. Samo treba simpatizeri da malo intenziviraju postojeći diskurs - nemamo pojma, najveći pajseri, seru u gaće, itd., itd.

Link to comment

Eto, Kunovim komšijama se otvara put do prestižnog drugog mesta na tabeli. Samo treba simpatizeri da malo intenziviraju postojeći diskurs - nemamo pojma, najveći pajseri, seru u gaće, itd., itd.

 

Vas je sahranio archi, nama pomaze kukanje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...