Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

odakle ova vest, sve što sam do sada video vuče na to da će da bude u Čelsiju.

 

ni meni nije jasno odakle ta vest. blizu je chelsea.

 

i jos jedna vrlo zanimljiva transfer vest vezana za chelsea ali necu je spominjati da je ne jinxujem

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не вреди, морам да се укључим, загадисте топик причама о Челзију, Ливерпулу, Арсеналу, Ман Јунајтеду и Ман Ситију, клубовима који никога не интересују.

 

Страшно какво траћење ресурса у тренутку када је од одсудне важности да се говори о неким правим царевима, шта ја знам само да су важни за светски фудбал, ево рецимо Вест Хем.

 

Знам да међу вама љубитељима геј клубова има и неких би-заинтересованих, па сте једним оком испратили ултиматум постављен Дебелом Сему: да заигра кекси™ фудбал и да се пласира међу првих десет.

 

Свима је ваљда јасно да је овај захтев једнако будаласт као да су мени у доба док сам се рвао са основношколским системом родитељи тражили да постанем шмекер и истовремено будем одличан. Али, за разлику од мојих родитеља, Саливен и Голд су своје руке гурнули дубоко у џепове и довели низ играча који би требало да од Вест Хема преко ноћи направе екипу која је гледљива. У питању су Коујате, Појет, Зарате и Кресвел а чека се радна дозвола за Енера Валенсију.

 

Коујате је клинац који је стигао из Белгије, али је мејд ин Конго. То значи да га осим висине и брзине захваљујући којима може да игра и центархалфа и задњег везног, што је позиција на којој је развалио прошле године и што га чини млађом и посвећенијом верзијом Диамеа који би могао коначно да оде за тих фамозних 3.5 милиона фунти колико му је наводно клаузула, краси и дар опраштања јер су његове претке баш Белгијанци секли на комаде због неиспуњених норми у скупљању каучука. Дакле, појачање из срца таме.

 

Појет џуниор је Гасов син и мазнут је из Чарлтона за такозвани nominal fee, што ће рећи против њихове воље, што је и разумљиво јер је дечко успео да после само једне полусезоне (у први тим ушао у јануару) буде проглашен за играча године и то играјући на позицији задњег везног. Тражили су га и Ман Сити и Челзи, али их је одјебао због Вест Хема. Верујем да је дошао у Вест Хем зато што је у питању тим за који навија: током преговора је твитовао COYI (што значи "Come On You Irons"; иначе, згодно је да напоменем да су COY скандирање смислили навијачи Вест Хема и да је оно данас једно од најпопуларнијих у Енглеској, како на стадионима тако и на друштвеним мрежама).

 

Зарате је трснуо у Бирмингему у време док су му власници били баш Голд и Саливен, онда био фантастичан у Фудбал менаџеру, па изразито просечан у Лацију. Након свега тога се вратио у Аргентину и тамо опет постао један од најбољих стрелаца првенства. Срећом, имао је клаузулу по којој може да за џ оде у Европу ако га неко хоће. Игра полушпица, по страни у 4-2-1-3 опцији за коју очекујем да ће се играти ове године, што значи да су му конкуренти за место у тиму Даунинг и Џарвис а не Керол. Уз све то, има тек 27 година што је у Семовим очима пубертет.

 

Кресвел је спектакуларно попуњавање вишегодишње рупе на позицији левог бека. Доведен је из Ипсвича за 4 милиона фунти након сезоне у којој је одиграо све утакмице и то по 90' (као и у две сезоне пре прошле). Уз челично здравље (пу-пу) показао је и завидну вештину што показује његов избор у Чемпионшип тим године, али и невероватних 14 асистенција пошто је уз све набројано и извођач корнера и слободњака. Најбоље појачање, ако мене ико пита а не пита ме.

 

Енер Валенсија чека радну дозволу (одлука за отприлике 7 дана) али је добија сигурно пошто је на Светском дао више голова од целе енглеске репрезентације. Брз играч, добар скакач, али бих више волео да га гледам поред Керола него самог у нападу. Прилично скуп за источно лондонске стандарде (9.5 милиона фунти у старту, са ад оновима и пуних 14), није баш тинејџер, имао само једну добру сезону у Мексику и пар утакмица на Светском... Шта ја знам, радујем се што је дошао али се радујем и што нисам ја тај кога ће за уши да вуку ако се испостави да није био добар избор. Мада, може и да заблиста. Коцка, како год.

 

Ако не буде продаје играча, наводно нико више неће бити купљен (мада ја мислим да ће да ће порнићари да се залете на добар дил ако се појави) али се очекују бар још две позајмице.

 

Од старих играча, чека се Рид да потпише уговор. Понуђено му је 60к недељно, што је рекорд свих рекорда када је у питању али он чека понуду неког већег клуба (спомињао се Арсенал). Незгодно је што му је остала само једна година уговора, па је могуће и да оде за џ следеће године, што је мање страшно од могућности да већ ове из клуба оде Рис Оксфорд, млађахни центархалф о коме се испредају бајке а који још нема потписан профи уговор. Ако остане, дебитоваће у првом тиму сасвим сигурно.

 

Равел такође има још годину. Знате да је у питању Балотели за сиромашне, луд у главу и даровит у ноге. Мене је сморио пошто мислим да би цела његова "ексцентричност" могла да се реши са пар шамара а не све већим уговорима, али видећемо шта кажу у клубу.

 

Што се Керола тиче... Наводно се вратио са одмора навучен на кокс. Још није одиграо ни секунд на припремним утакмицама а тренирао је пуних пет минута пре него што је фурнуо у тунел (извештај са отвореног тренинга на новозеландској турнеји). Џорди Каниђа, шта рећи а не заплакати. Знам! Добро је да се није навукао на хероин. :Jova:

 

Прича се и о наводном повратку у Њукасл (за 9-10 милона фунти). Без обзира на све то, ја се и даље надам да га чека одлична сезона са 15+ голова и 10+ асистенција у лиги и по томе се види да сам или глуп или навијач.

 

COYI

Edited by Прслин
Link to comment

Зарате је трснуо у Бирмингему у време док су му власници били баш Голд и Саливен, онда био фантастичан у Фудбал менаџеру, па изразито просечан у Лацију. 

 

 

:D

 

uelkam bak to dis houli tfred  ^_^

Link to comment

dobar review, Pras.

 

ja samo da kazem da je Zarate bio jako dobar te sezone u Birminghamu, a posle je za neke velike pare (tipa 20 mil e, ako se ne varam) otisao u Lazio gde je isto dobro odigrao. najvise je trsnuo posle u Interu.

 

kakogod, uz Kouyatea (jedan od mojih omiljenih igraca) i Cresswella najvece pojacanje, a ako debeli i dalje bude forsirao Nolana pre Ravela i Argentinca zasluzuje pedalu posle 3. kola.

 

da, i najbolji prelazni rok West Hama od kad ih ja pratim, svaka cast Goldu i Sullivanu.

 

-----------------------Adrian-----------------------

 

Demel------Tomkins-------Reid--------Cresswell

 

--------------Kouyate--------Noble------------------

 

Downing-----------Morrison---------------Zarate

 

------------------------Carroll-------------------------

 

meni ovo odlicno deluje, uz Diamea, Valenciju, Jarvisa, Vaz Tea, Colea, O`Briena, Poyeta, Collinsa, Nolana, Jussija... sa klupe.

Edited by Sundance Kid
Link to comment

Прича се и о наводном повратку у Њукасл (за 9-10 милона фунти). Без обзира на све то, ја се и даље надам да га чека одлична сезона са 15+ голова и 10+ асистенција у лиги и по томе се види да сам или глуп или навијач.

 

 

to bi bilo super, ali nesto mi se cini da ce tesko do toga doci. nema dadilje.

 

wb prslinu

Link to comment

Burnley Ins

 

Matt Gilks, Matt Taylor & Steven Reid; free transfers. Marvin Sordell, £500,000. Michael Kightly, £1.5m. Lukas Jutkiewicz, £2.5m.

Link to comment

Ako neko sazna da l ima i gde prenos na nasim stanicama nocas Utd-LA Galaxy, neka vice.

 

Isto se odnosi na ovaj turnir sto pocinje valjda za vikend. 

Link to comment

Ako neko sazna da l ima i gde prenos na nasim stanicama nocas Utd-LA Galaxy, neka vice.

 

Isto se odnosi na ovaj turnir sto pocinje valjda za vikend. 

 

imas pm™

 

za nase stanice, misli mda je mrka kapa

Edited by MancMellow
Link to comment

'Фала. :)

 

Брнли је сигуран за испадање таман колико и Кристал Палас прошле године, разлика је само што не знам ко би могао да буде њихов Тони Пјулис. Дебели Сем, можда?

 

Тим који уђе у Премијер лигу убо је џек пот од преко 50 милиона фунти, чак и ако одмах испадне назад (20. место + parachute payments). Због тога се неки попут мучног Кју Пи Ара залећу на трансфере од 10+ милиона или плате од 80+ хиљада. Други кулирају, доводе јефтине играче (и по плати и по вредности трансфера), па чекају јануар и онда ако мисле да имају шансе доводе звучнија имена. Ове године опет имамо и Астон Вилу која бар што се трансфера тиче преузима улогу једног од три нова тима у лиги и штекује се преко сваке мере (2 фри трансфера + 1 К. Ричардсон). Остале штекаре су: Брнли (4 фри трансфера + 3 око 1.5м), Палас (1 фри трансфер), Лестер (4 фри) али и Сандерленд (3 фри).

 

Евертон (1 фри). Свонси (2 фри и 1 ситан) и КјуПиАр (1 фри) су се отворили за плате, а Спурсима где нико није дошао нико и није потребан после прошлог лета, осим Дејвиса који стиже у размени са Свонсијем (за Сигурдсона).

 

Наравно, већи део клубова ће до краја лета да се отвори за неког, али тек када се трансфери Вест Хема упореде са набројаним јасно је зашто Санденс каже да је у питању један од најбољих прелазних рокова за наш клуб, бар у последње време.

Link to comment

Евертон (1 фри). Свонси (2 фри и 1 ситан) и КјуПиАр (1 фри) су се отворили за плате, а Спурсима где нико није дошао нико и није потребан после прошлог лета, осим Дејвиса који стиже у размени са Свонсијем (за Сигурдсона).

 

 

 

Stize i Vorm iz Svonsija... Nastavljamo lepu tradiciju da imamo po 3 golmana. Mozda ce kao kod Arija da po 2 golmana budu rezerve na utakmicama

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...